Yardım Mi Mix Şarza Takıldığı Sırada Mavi Ekran Hatası ve Açılmama Sorunu

bdllhcnl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi mix
Konular
2
Mi mix telefonumu şarz etmek için takdığım sırada mavi ekran hatası aldım. Sonrasında telefon kapandı ve bir daha açılmadı. Benzer durumu yaşayan yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Mavi ekran derken ?

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Mi mix telefonumu şarz etmek için takdığım sırada mavi ekran hatası aldım. Sonrasında telefon kapandı ve bir daha açılmadı. Benzer durumu yaşayan yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Güç tuşuna bastığınızda her hangi bir tepki vermiyorsa cihaz usb kablo ile bilgisayara bağladığınızda aygıt yöneticisinde yöneticisinde her hangi bir değişiklik oluyormu? Oluyorsa cihaz aygıt yöneticisinde ne olarak gözüküyor.

Oyla:

bdllhcnl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi mix
Konular
2
tam şarza taktıgım esnada ekran mavi oldu bilgisayarda yaşanan mavi ekran hatası gibi. power tusuna bastıgımda telefonda hıc bır tepkı yok maalesef ayrıca usb ile bilgisayara bagladıgımda da herhangı bir değişiklik olmuyor aygıt yonetıcısınde görünmüyor

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Cihazın sökülüp testpoint yapılması gerekiyor. Sıvı teması olması muhtemel anlattıklarınıza göre.

Oyla:

Xiamen00

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi S2
Konular
0

Ben Chrome a girecekken mavi ekranla karşılaştım direk power tuşuna abandım sistem yeniden başlatıldı ve sorun düzeldi bu sorun bence güç kaynağı ile olduğunu düşünüyorum

Oyla:
Üst Alt