Yardım Mi Mix Pie Vendor

easede

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
12
Merhaba, Mi Mix için treble gsi rom yüklemeye çalışıyorum. Şuan ki tüm indirilebilir gsi ler pie tabanlı ancak Mi Mix treble oreo vendor tabanlı. Pie GSİ rom yüklediğimde açılıyor, çalışıyor ama WiFi çalışmıyor. Wifi Fix için Pie Vendor yeterli olabilir mi? Yoksa Wifi Fix için başka bir şey yapmamız mı gerekiyor?

bu linkte anlatıldığı gibi uygulanınca nerdeyse tüm treble gsi romlar çalışıyor dediğim gibi wifi sorunu var. bunun için yardımcı olabilecek kimse var mı?

Not: Pixel Experience Pie Vendor flashladığımda telefon fastboot moduna geçiyor. Yardım lütfen :)

Son düzenleme:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
sorunuza cevap olmayacak ama zamanında ben bu konudan denilen herşeyi yaptım tüm romları yükledim ama ne işe yaradığını anlamadım tam olarak beni aydınlatabilir misiniz ?

Oyla:

easede

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
12
sorunuza cevap olmayacak ama zamanında ben bu konudan denilen herşeyi yaptım tüm romları yükledim ama ne işe yaradığını anlamadım tam olarak beni aydınlatabilir misiniz ?

Geç gördüm kusura bakmayın. Project Treble adı altında çoğu telefon firmalarının romları Generetic System Image (GSİ) adında tüm telefonlarda çalışacak şekilde üretilen romlardır. Örneğin Meizu'nun Flyme OS arayüz romunun GSI romu mevcut ve bu romu Project Treble destekleyen cihazlarda kurup kullanabiliyoruz. Cihaz komple başka bir şeye dönüşüyor benim gözümde. Kullanıp hevesimi almış oluyorum. Meizu dışında Oppo coloros, Samsung oneui, lenova zui, Asus zenui vs vs. Liste geniş. Bende de Mi 8 dışında bir adet emektar Mi Mi:@kırık,dökük:( ) mevcut onunla oynuyorum vakit buldukça rom deniyorum. Takıldığım yer oldu yardım edebilecek var mı diye sorayım dedim

Oyla:

enesfurkanakten

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
Geç gördüm kusura bakmayın. Project Treble adı altında çoğu telefon firmalarının romları Generetic System Image (GSİ) adında tüm telefonlarda çalışacak şekilde üretilen romlardır. Örneğin Meizu'nun Flyme OS arayüz romunun GSI romu mevcut ve bu romu Project Treble destekleyen cihazlarda kurup kullanabiliyoruz. Cihaz komple başka bir şeye dönüşüyor benim gözümde. Kullanıp hevesimi almış oluyorum. Meizu dışında Oppo coloros, Samsung oneui, lenova zui, Asus zenui vs vs. Liste geniş. Bende de Mi 8 dışında bir adet emektar Mi Mi:@kırık,dökük:( ) mevcut onunla oynuyorum vakit buldukça rom deniyorum. Takıldığım yer oldu yardım edebilecek var mı diye sorayım dedim
hacım sağlam rom buldun mu ?

Oyla:

cemugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mi Max 2
Konular
17
Mokee var çok başarılı. Ama kamera açılmıyor. Persist.img ile alakalı olabilir. Bir de şöyle bir durum var tüm aosp romları mix de denedim otomatik ekran döndürme, parlaklık vs hiçbiri çalışmadı. Persist.img ile mi alakalı acaba? MIUI 11 den persist alsam aosp rom da twrp ile flashlasam olur mu acaba?

IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cemugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mi Max 2
Konular
17
Hocam bana acil destek verir misiniz? Aosp rom havoc sıkıldım direk MoKee Roma geçtim. Çok beğendim direk lineage üzerinde editlemeler yapılmış. Ancak kamera açmıyor cihaz. Otomatik ekran döndürme de yapmıyor. Parlaklik otomatik olmuyor. Bunun persist.img ile alakası olabilir mi?

IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt