Rom Mi mix için yeni güncelleme geldi !

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ya daha gün bitmedi ama şarjı çok çabuk gidiyor anlamadım kullanmadığım halde bide yarın deneyeceğim şarjı
Buda mı olmadı hocam, mıuı 8 e dönüş mü yapacağız şimdi. Bu nasıl iştir anlamadım.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Anlamadim çok ani düşüşler yapiyo ama tam şarj yapmamıştım yarın bi tekrar deneyeceğim
[doublepost=1518124311,1518124276][/doublepost]
Gecelik sürüm bu herkese yayınlanmadı daha en geç 2 haftaya yayınlanır
Deneyimlerinizi bekliyoruz hocam, acelesi yok, hataları ile kullanmaya alıştım :)
[doublepost=1518206005][/doublepost]
Anlamadim çok ani düşüşler yapiyo ama tam şarj yapmamıştım yarın bi tekrar deneyeceğim
[doublepost=1518124311,1518124276][/doublepost]
Gecelik sürüm bu herkese yayınlanmadı daha en geç 2 haftaya yayınlanır
Nasıl hocam güncelleme, varmı olumsuzluk gözünüze çarpan.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Deneyimlerinizi bekliyoruz hocam, acelesi yok, hataları ile kullanmaya alıştım :)
[doublepost=1518206005][/doublepost]
Nasıl hocam güncelleme, varmı olumsuzluk gözünüze çarpan.
Ya sistemsel bir sıkıntı yok ama şarj da ani düşüşler oluyo suan eski sürüme geri dönmek istedim açıkçası tavsiye etmiyorum desem yrri

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ya sistemsel bir sıkıntı yok ama şarj da ani düşüşler oluyo suan eski sürüme geri dönmek istedim açıkçası tavsiye etmiyorum desem yrri
Hocam birkaç sorum olacak, 9.1.1 de birçok hata var, sanıyorum bu hataların bir çoğu bu güncelleme de çözülmüş ( pil durumunu ayrı tutuyorum ) Daha önce de sizinle konuşmuştuk, bende mi acaba mıuı 8 de geri dönsem diye fikrinizi almıştım, şimdi benim düşüncem şu, ben bu güncellemeyi yapayım, eğer pil durumu çok çok kötü olursa mıuı 8 e dönyim artık diyorum, sizce ?

Siz hangi sürüme dönmeyi planlıyorsunuz bu olmazsa ?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam birkaç sorum olacak, 9.1.1 de birçok hata var, sanıyorum bu hataların bir çoğu bu güncelleme de çözülmüş ( pil durumunu ayrı tutuyorum ) Daha önce de sizinle konuşmuştuk, bende mi acaba mıuı 8 de geri dönsem diye fikrinizi almıştım, şimdi benim düşüncem şu, ben bu güncellemeyi yapayım, eğer pil durumu çok çok kötü olursa mıuı 8 e dönyim artık diyorum, sizce ?

Siz hangi sürüme dönmeyi planlıyorsunuz bu olmazsa ?
ben 9.1 e dönerim büyük ihtimalle ama deneyin bakın sizde bi belki benim sistemim de oluşan bir hasardan bu kadar gidiyordur eğer sizde de aynısı olursa muiu 8 e dönersiniz

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
ben 9.1 e dönerim büyük ihtimalle ama deneyin bakın sizde bi belki benim sistemim de oluşan bir hasardan bu kadar gidiyordur eğer sizde de aynısı olursa muiu 8 e dönersiniz
Teşekkür ederim hocam ilginiz için. Güncelleyip 1 hafta kadar deneyimlemek istiyorum, olmazsa bakarız çaresine artık.
[doublepost=1518541631,1518261401][/doublepost]
Hocam merhaba, ne yaptınız bir değişiklik var mı ? 9.2 ile devam mı yoksa 9.1 e geri döndünüz mü ?

alihaydar2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
haydar
Konular
0

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Teşekkür ederim hocam ilginiz için. Güncelleyip 1 hafta kadar deneyimlemek istiyorum, olmazsa bakarız çaresine artık.
[doublepost=1518541631,1518261401][/doublepost]
Hocam merhaba, ne yaptınız bir değişiklik var mı ? 9.2 ile devam mı yoksa 9.1 e geri döndünüz mü ?
Maalesef daha dönüş yapamadım zamanım olmadığı için ama Çin beta sürümünü yükleyip yeni özellikleri test etmek istiyorum bi sure de onda takılıp büyük ihtimalle 8.5.4.0 sürümüne döneceğim

Siz ne yaptınız deneyimlediniz mi

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Maalesef daha dönüş yapamadım zamanım olmadığı için ama Çin beta sürümünü yükleyip yeni özellikleri test etmek istiyorum bi sure de onda takılıp büyük ihtimalle 8.5.4.0 sürümüne döneceğim

Siz ne yaptınız deneyimlediniz mi
Kısmetse bugün güncelleyeceğim, zaten bu da olumsuz olursa benim için, sizinde dediğiniz gibi 8.5.4.0 a döner ve daha da ellemem. Bu yazılım tarafındaki eksikler üzdü beni gerçekten, bu markayı çok seviyorum ama yazılım olayı ve mix'in kamera performansı üzüyor beni, gerçi bilerek aldım kamera olayını ama...

Üst Alt