MIUI 11 Mi Mix Global Kararlı V11.0.2.0 OAHMIXM İndirme Bağlantıları

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam orada da yok. Bende anlamadım. Ne yapabilirim ?
Emin değilim nasıl yapılacağına ama şunu deneyebilirsiniz ; quikshortcutmaker uygulaması yükleyip ayarlar uygulamasını bulup altında ki kısa yollara bakarak belki bulabilirsiniz. Orada gizli ayarların kisayolunu da gösterdiği için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Düzeltiyorum dark Mode diye bir uygulama var play store da ilgili ayara direk ulaştırıyor sizi onu deneyebilirsiniz.

marcodivaio9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
IT
Konular
5
Emin değilim nasıl yapılacağına ama şunu deneyebilirsiniz ; quikshortcutmaker uygulaması yükleyip ayarlar uygulamasını bulup altında ki kısa yollara bakarak belki bulabilirsiniz. Orada gizli ayarların kisayolunu da gösterdiği için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Düzeltiyorum dark Mode diye bir uygulama var play store da ilgili ayara direk ulaştırıyor sizi onu deneyebilirsiniz.

Teşekkür ederim.

msalihaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Salih Aslan
Konular
2
başardım ve yeni versiyona yükselttim bu arada arkadaşlar imei gitmedi biraz kasıyor nedense oda düzelir tüm önbellek işlemi bitince inşallah teşekkürler

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
başardım ve yeni versiyona yükselttim bu arada arkadaşlar imei gitmedi biraz kasıyor nedense oda düzelir tüm önbellek işlemi bitince inşallah teşekkürler
Temiz kurulum yaptığınız halde mi

msalihaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Salih Aslan
Konular
2
m yaptığınız halde mi
evet kasma sorunu şu şekilde 8 yüklüyken akıcı idi şimdi arada takılma oluyor imei gitmedi evet ilginç temiz kurulum yaptım hatta daha sonra sıfırladım komple şu an stabil arada ufak takılma olsa da gayet iyi :)

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
evet kasma sorunu şu şekilde 8 yüklüyken akıcı idi şimdi arada takılma oluyor imei gitmedi evet ilginç temiz kurulum yaptım hatta daha sonra sıfırladım komple şu an stabil arada ufak takılma olsa da gayet iyi :)
Snapdragon 845 dahil ve üstü işlemcilerde gidiyor sanırım imei(sıfırlamalar da) . Tabi siz yine yedeğinizi almanız da fayda var

Üst Alt