Yardım Mi Mix almayı düşünüyorum

kaanhan11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
mi mix
Konular
1
Merhaba iyi geceler, bir kaç güne mi mix almayı düşünüyorum ekran boyutu ve bataryası yüksek olması hoşuma gitti tasarım zaten çok iyi. kullananlar yardımcı olabilir mi abu cihaz alınır mı ilerde sorun çıkartır mı bana? kamerası kötü deniyor kamera pek kullandığım bir şey değil.

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Guzel cihaz fakat suan birax satisi pahali gibi mi mix 2 ile fiyat farkı az. Alicaksaniz 2yi oneririm yada mi6
Uyguna bulursaniz tabiki ihtiyacinizi karsilar guzel cihazdir fakat gecen yilin cihazi oldugunu bilerek alin
Kamerasi cok iyi degil evet, ben size uzerine biraz daha koyarak oneplus 5t almanizi oneririm. Küçük cihaz ve uygun olshn diyorsanizda mi6

Oyla:

kaanhan11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
mi mix
Konular
1
Guzel cihaz fakat suan birax satisi pahali gibi mi mix 2 ile fiyat farkı az. Alicaksaniz 2yi oneririm yada mi6
Uyguna bulursaniz tabiki ihtiyacinizi karsilar guzel cihazdir fakat gecen yilin cihazi oldugunu bilerek alin
Kamerasi cok iyi degil evet, ben size uzerine biraz daha koyarak oneplus 5t almanizi oneririm. Küçük cihaz ve uygun olshn diyorsanizda mi6
sıfır şuan mi mix 2.275 tl, one+5t ve mi mix2 nin fiyatları 2.500 civarı. Şuan için aklımda mi mix var bakalım sorunsuz olur inşallah kamera dışında bi problem yoksa telefonda sıkıntı değil

Oyla:

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Sizin tercihiniz hocam guzel cihaz kamera haric, ama bana kalirsa yeni islemci,kamera paketi ile 250lira farkla mix2 ye bi sans verin derim.
sıfır şuan mi mix 2.275 tl, one+5t ve mi mix2 nin fiyatları 2.500 civarı. Şuan için aklımda mi mix var bakalım sorunsuz olur inşallah kamera dışında bi problem yoksa telefonda sıkıntı değil

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mix serisinin kamerası maalesef pek iyi değil...

Mix ise Mix 2'ye göre çok daha büyük ve ağır. Bence elinize alıp test etmeden almayın. Pek çok kullanıcı boyutundan ve ağırlığından şikayetçi. Mix'in bir diğer eksisi ise piezoelektrik ses iletimi. Alışılagelmiş ahizelerden kullanmıyor bu da sesin daha farklı iletilmesine sebep oluyor.

Oyla:
Üst Alt