Çözüldü mi mix 3 ses kesilmesi ve yankı sorunu

• Konbuyu başlatan Esc35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 3K

Esc35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ezgi
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
1
Android' e çok uzak bir insan olarak üç gün önce mi mix 3 satın aldım. Telefondan genel anlamda memnundum, ta ki konuşma yapana kadar. Sesim bazen ( her zaman değil) kesik kesik gidiyor ve yankı yapıyor. 10.2.2.0 sürümü yüklü. Whatsapptan görüntülü konuşma yaparken karşı taraf sesimin bazen gelip bazen gelmediğini söylüyor. Kurduğum cümlelerin bazıları iletiliyor, bazıları iletilmiyor. Video çekerken sesle ilgili herhangi bir problemim yok. Ama normal telefon görüşmesinde ses yankılaması yapıyor ve karşı taraf kendi sesinin yankı yaptığından bahsediyor. Telefonu çok yeni aldığım için servise götürmek istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor bilgi verebilir misiniz?

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Android' e çok uzak bir insan olarak üç gün önce mi mix 3 satın aldım. Telefondan genel anlamda memnundum, ta ki konuşma yapana kadar. Sesim bazen ( her zaman değil) kesik kesik gidiyor ve yankı yapıyor. 10.2.2.0 sürümü yüklü. Whatsapptan görüntülü konuşma yaparken karşı taraf sesimin bazen gelip bazen gelmediğini söylüyor. Kurduğum cümlelerin bazıları iletiliyor, bazıları iletilmiyor. Video çekerken sesle ilgili herhangi bir problemim yok. Ama normal telefon görüşmesinde ses yankılaması yapıyor ve karşı taraf kendi sesinin yankı yaptığından bahsediyor. Telefonu çok yeni aldığım için servise götürmek istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor bilgi verebilir misiniz?

Merhabalar,

Cihazınız ile ilgili bir sorun yaşıyor iseniz incelenmesi adına servisimize gönderebilirsiniz. Fakat yeni almış olduğunuz bir cihaz olduğu için satın almış olduğunuz yer ile görüşmeniz halinde tarafınıza daha detaylı bilgi vereceklerdir.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhaba,
Uzun zamandır Mix 3 kullanıyorum,
Telefon görüşmelerin de Sesin karşı tarafa gitmemesi,kesik kesik gitmesi yankı yapması gibi bir durum ile karşılaşmadım. Yoğun telefon görüşmesi yapıyorum.
Ayarlardan Volteyi kapatıp deneyin veya kapalı ise açıp deneyin.
Şebekenizi kontrol edin. Hattınız çekiyor mu konuşma sırasında?
Fakat son sürüm ile whatsapp da bahs ettiğin sorunu sadece Wifi ile arada da olsa yaşıyorum. Whatsapp kaynaklı veya rom ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Mobil veride sorun yok ama wifi ye alınca az da olsa kesilmeler oluyor. Wifi ağının zayıflığından da kaynaklanabilir.
Güncelleme ile veya whatsapp güncellemesi ile düzelmemesi durumunda farklı custom rom ile deneyeceğim.

Esc35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ezgi
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
1
Merhaba,
Uzun zamandır Mix 3 kullanıyorum,
Telefon görüşmelerin de Sesin karşı tarafa gitmemesi,kesik kesik gitmesi yankı yapması gibi bir durum ile karşılaşmadım. Yoğun telefon görüşmesi yapıyorum.
Ayarlardan Volteyi kapatıp deneyin veya kapalı ise açıp deneyin.
Şebekenizi kontrol edin. Hattınız çekiyor mu konuşma sırasında?
Fakat son sürüm ile whatsapp da bahs ettiğin sorunu sadece Wifi ile arada da olsa yaşıyorum. Whatsapp kaynaklı veya rom ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Mobil veride sorun yok ama wifi ye alınca az da olsa kesilmeler oluyor. Wifi ağının zayıflığından da kaynaklanabilir.
Güncelleme ile veya whatsapp güncellemesi ile düzelmemesi durumunda farklı custom rom ile deneyeceğim.

Merhaba,

Ben telefonumda volte yok. Bu normal mi bilmiyorum açıkçası. Sesin yankılanması veya gitmemesi gibi bir durum son zamanlarda yaşamıyorum çok şükür. ama whatsappta çok ilginç gündüz bazen sorun yaşarken, akşam kesin yaşıyorum. Wifi yada 4g ile bağlanmam farketmiyor, sürekli kesiliyor sesim asla gitmiyor.

Üst Alt