Soru Mi Mix 3 mü Oneplus 6t mi

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
Yapacağım bilmiyorum ama sanırım mix 3s bekleyeceğim oneplus 6t ile devam edeceğim. Galiba mantikli olan bu. Bide 6t ye imei atilma durumuyla alakali varmi bilgin

Pixel 2 XL cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
6T imei konusunda sıkıntı duymadım sorun yok izlediğim bir videoda da ekran koruyucu ile ilgili sıkıntı da yok ben de şöyle bir gözlem yapayım en geç ay sonu karar veririm

ByKaraca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Elime ne geçers
Meslek
Teknoloji Editörü
Konular
380
OnePlus bambaşka bir deneyim. Ne Xiaomi ne Samsung ne de diğerleri o cihazı kullanırken yüzde oluşan gülümsemeyi veremiyor. İnanılmaz seri çalışıyor. Şuan tüm planlarımı bir OnePlus 6T almak üzerine yaptım. Mi Mix 3 modelini de inceledim hatta videosunu yayınladım Mix 3 de çok iyi bir cihaz ve muhtemelen kamera anlamında daha iyidir. Ama ben olsam yine de OnePlus 6T Alırdım :) Çatır çatır güncelleme alıyor bir de

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
Arkadaşlar selam.
Yarın takas yoluyla anlaştığım OnePlus 6t bana gelecek.
Uzun mix 2s ile tanıştığım xiaomi dünyasından memnundum fakat sattım. Özellikle kablosuz sarj konusu benim için mükemmeldi.

Sizce sıfır Oneplus 6t yi direk Mix3 le takas yapacak biri bulup değistirmelimiyim yoksa Oneplus dünyasını da denemelimiyim?

Şimdiden teşekkürler.

Pixel 2 XL cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
OP6T yi satın almak istesem kaça verirsiniz?

ooemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Huawei
Konular
7
Üstad ben orjinal global roma bootloader acarak magisk kurdum misler gibi kullaniyorum. Guncelleme geldigi zaman nasil guncelleyecegimi bilmiyorum. Custom rom degil ota almaz orjinal recovery yok. Boyle bir deneyiminiz oldumu acaba
OnePlus bambaşka bir deneyim. Ne Xiaomi ne Samsung ne de diğerleri o cihazı kullanırken yüzde oluşan gülümsemeyi veremiyor. İnanılmaz seri çalışıyor. Şuan tüm planlarımı bir OnePlus 6T almak üzerine yaptım. Mi Mix 3 modelini de inceledim hatta videosunu yayınladım Mix 3 de çok iyi bir cihaz ve muhtemelen kamera anlamında daha iyidir. Ama ben olsam yine de OnePlus 6T Alırdım :) Çatır çatır güncelleme alıyor bir de

ONEPLUS A6010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ooemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Huawei
Konular
7