Haber Mi Mix 3 için Miui 12.5 onaylandı

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Yazının sonunda belirtildiği gibi yakın bir zamanda beklemek hayal. Geçen senenin cihazlarını bile mayıs ayına atmışlar, o iş haziranı bulur. Belirttiğiniz cihazlara sıra gelene kadar da herhalde Miui 13 betaları başlar.

Okadar çok cihaz olduki envanterlerinde, bir de kısım kısım güncellendiği için bazı cihazlara sıra gelene kadar ya yeni Android cersiyonu çıkıyor ya da miui. :D drunk~~

Brkakn07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
11
Vermezler sanıyordum, sevindirici bir haber.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Yazının sonunda belirtildiği gibi yakın bir zamanda beklemek hayal. Geçen senenin cihazlarını bile mayıs ayına atmışlar, o iş haziranı bulur. Belirttiğiniz cihazlara sıra gelene kadar da herhalde Miui 13 betaları başlar.

Okadar çok cihaz olduki envanterlerinde, bir de kısım kısım güncellendiği için bazı cihazlara sıra gelene kadar ya yeni Android cersiyonu çıkıyor ya da miui. :D drunk~~

Doğru söze ne hacet sayın hocam. clap~~

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2

Doğru amenna. Ama hiç gelmemesinden çok daha iyidir :)
Bildiğim kadarıyla son günceleme olacak mi 8 için.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Doğru amenna. Ama hiç gelmemesinden çok daha iyidir :)
Bildiğim kadarıyla son günceleme olacak mi 8 için.

Mi 8 'e çok şaşırmadım çünkü avrupada halen resmi mağaza üzerinden satılan bir ürün. Şimdi bu cihazın 2-3 sene önceki cihaz olduğunu bilmeden alan bir kullanıcıya bu güncelleme işini vs. nasıl anlatacak.

Üst Alt