Yardım Mi Mix 3 hakkında

Mix3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enre
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
1
Herkese selamlar arkadaşlar. Yaklaşık 3 haftadır Mi Mix 3 kullanıyorum. Yeşil rengini tercih edip satın aldım. Telefondan her anlamda memnunum zira iPhone X cihazımı satıp satın aldım, aklıma takılan tek bir nokta var, kızağı, yani ekranı sağa sola milimetrik de olsa kayıyor oynuyor yani. Sol ve sağ alttan birer parmağınız ile tutarsanız oynattığınızda milimetrik sağ sola oynama söz konusu. Mix3 kullanan hocalarım sizde de bu olay var mı yoksa ben mi çok takıntılıyım? Teşekkürler şimdiden..

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Herkese selamlar arkadaşlar. Yaklaşık 3 haftadır Mi Mix 3 kullanıyorum. Yeşil rengini tercih edip satın aldım. Telefondan her anlamda memnunum zira iPhone X cihazımı satıp satın aldım, aklıma takılan tek bir nokta var, kızağı, yani ekranı sağa sola milimetrik de olsa kayıyor oynuyor yani. Sol ve sağ alttan birer parmağınız ile tutarsanız oynattığınızda milimetrik sağ sola oynama söz konusu. Mix3 kullanan hocalarım sizde de bu olay var mı yoksa ben mi çok takıntılıyım? Teşekkürler şimdiden..
Aramıza hoş geldiniz, hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız İnşallah...
Bence Siz takıntılısınız...takmayın kafanıza ve cihazınızın keyfini çıkarın

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Oyla:

ssgencler

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
Ben de 4 aydır kullanıyorum , dikey kullanımda herhangi bir sorun yaşamadım . Yatay şekilde oyun oynarken biraz oluyor evet .

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hayırlı olsun hocam,
Aramıza hoşgeldiniz,
Kızağın hareketli olmasından dolayı o kadar minimum bir oynamanın olması normal. Daha aza indirgenebilirdi bu durum ama normal ve kısa vadede soeun çıkarıcağını sanmıyorum.
Kızaklı yapı ve kullanılan materyallerin kalietesi iyi.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Aynı durum hepsinde var kardeşim bu bir sorun değil ziraa bende yaşıyorum aynısını üretim bu şekilde daha rahat hareket alanı için

Oyla:

DeeD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 4 + m5s+mix2
Konular
5