Yardım Mi Mix 3 batarya hakk.

eray_ulus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERAY
Cihazım
SONY
Konular
1
Merhabalar,

Mi mix 3 telefonumu nerdeyse ilk çıktığı günden beri sorunsuz kullanmaktaydım ancak son zamanlarda bataryanın ömrü doldu artık diyebilirim, normal internet kullanınca bile su gibi gidiyor. Çok nadir bir telefon olduğundan orijinal bataryası hiçbir yerde yok. Kendi garantili servisi olan Delta Servis'e sordum orijinal batarya var dediler ve 500 tl ücret istediler ancak sorun şu ki telefonun servis süresi 10-15 gün arası denildi, yedek telefonum olmadığından 10-15 gün benim için çok uzun bir süre. Aliexpress, Banggood vs. tüm sitelere baktım ancak orada da yok. Düşük ihtimal de olsa orijinal bataryayı nerede bulabilirim, bulunamıyorsa bile onun yerine birkaç ayda şişmeyecek, uzun ömürlü ve dayanıklı hangi marka bataryayı önerirsiniz? Ayrıca İstanbul anadolu yakasında bu işin ehli, güvenilir biri var mıdır değişim yapabilecek?

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149

Hocam benim biraz farklı sitelerde yorumlarını inceleme şansın oldu geneli memnundu. Bir bakın isterseniz orjinal diye satılan bataryalarda var ama orjinalliği şahibeli bana kalırsa.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Ben evo nun servisinde 270 TL ye değiştirmiştim hemen gelmişti. İsterseniz bide orayla konuşun ama delta garantili bir cihaza bakar mı bilmiyorum.

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Merhabalar,

Mi mix 3 telefonumu nerdeyse ilk çıktığı günden beri sorunsuz kullanmaktaydım ancak son zamanlarda bataryanın ömrü doldu artık diyebilirim, normal internet kullanınca bile su gibi gidiyor. Çok nadir bir telefon olduğundan orijinal bataryası hiçbir yerde yok. Kendi garantili servisi olan Delta Servis'e sordum orijinal batarya var dediler ve 500 tl ücret istediler ancak sorun şu ki telefonun servis süresi 10-15 gün arası denildi, yedek telefonum olmadığından 10-15 gün benim için çok uzun bir süre. Aliexpress, Banggood vs. tüm sitelere baktım ancak orada da yok. Düşük ihtimal de olsa orijinal bataryayı nerede bulabilirim, bulunamıyorsa bile onun yerine birkaç ayda şişmeyecek, uzun ömürlü ve dayanıklı hangi marka bataryayı önerirsiniz? Ayrıca İstanbul anadolu yakasında bu işin ehli, güvenilir biri var mıdır değişim yapabilecek?
Bu servis süresi herhalde pil temini için, seçenek bulunamazsa ücretini ödersiniz, pil geldiğinde gider bir saatte değiştirirsiniz, telefonu 15 gün bırakmaya gerek yok ki. Servis hangi akla hizmet pil için 15 gün telefonu alıkoyuyor anlamak zor.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Telefonda konuştuysanız her hangi bir sıkıntıyla karşılaşmamak için yasal süreyi söylemişlerdir hocam. Serhat Gümüş hocamın söylediği çok mantıklı, gidip yüzyüze görüşürseniz hızlıca hallederler bence de.

eray_ulus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERAY
Cihazım
SONY
Konular
1
Ben evo nun servisinde 270 TL ye değiştirmiştim hemen gelmişti. İsterseniz bide orayla konuşun ama delta garantili bir cihaza bakar mı bilmiyorum.
Garantisi biteli çok oldu zaten, ne zaman değiştirmiştiniz ve ne kadar sürede değişim yapıldı?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Garantisi biteli çok oldu zaten, ne zaman değiştirmiştiniz ve ne kadar sürede değişim yapıldı?
Benim de garantim bitmişti, 1 önce değiştirdim. Evo servis ile WhatsApp üzerinden bi konuşun isterseniz.

eray_ulus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERAY
Cihazım
SONY
Konular
1
Benim de garantim bitmişti, 1 önce değiştirdim. Evo servis ile WhatsApp üzerinden bi konuşun isterseniz.
Verdikleri cevap

"Cihazınızın garantisi EVOFONE | XIAOMI RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ olarak tarafımıza ait değildir. Garanti servisinizi ve durumunuzu sorgulamak için; Lütfen satın almış olduğunuz firma ile iletişime geçiniz."

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Verdikleri cevap

"Cihazınızın garantisi EVOFONE | XIAOMI RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ olarak tarafımıza ait değildir. Garanti servisinizi ve durumunuzu sorgulamak için; Lütfen satın almış olduğunuz firma ile iletişime geçiniz."

İthalatçı garantili olabilir garanti servisiniz ile görüşün.

Üst Alt