Yardım Mi mix 2 proximity sensor sorunu

Slavesbio

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
Arkadaslar merhaba 1 ay once kvk garantili mi mix 2 telefon aldim 1 haftadir telefonda sorun yasiyorum yardimci olurmusunuz

Telefona cagri gelince yakinlik sensoru (prpximity sensor ) telefonu kulagima goturunce ya ekran kararmiyor yada kararinca telefonu elime aldigimda ekran kapali kaliyor tus kilidini kilitleyip aciyorum o sekilde ekran geliyor gorusmeyi sonlandiriyorum.

Biraz arastirdim ayarlar/telefon hakkinda/cekirdek surumune 3 kere basiyorum orada rpoximity sensore girip hassasiyetinide arttirdim fakat sensor acikken 5.0 sensoru kapatinca 0 yazmasi gerekli yapmiyor muhtemelen sensor arizali gibi geldi bana simdi bu arizanin cozumu basitmidir tamiri ne kadar tutar daha once basina gelen varmidir 1 saate degistirilicek birsey ise bildiginiz bir servis varmi istanbulda kvk ya yollayip bir ay beklemek istemiyorm

Tesekkurler

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Garantili telefonunuzu tamir yapan diğer firmalara verip garantiyi bozdurmanız sizin dezavantajınıza olur. Benim tavsiyem, ufak bir arıza için garantili cihazınızın garantisini bozdurmayın ;)

Oyla:

yilmazsancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yılmaz
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Eğer cihazınızın üzerinde ekran koruyucu var ise ve bu sensörü kapatıyor ise bu sıkıntıyı yaşayabilirsiniz. Daha önce farklı bir cihazda başıma geldiği için paylaşmak istedim...

Oyla:

Slavesbio

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
Eğer cihazınızın üzerinde ekran koruyucu var ise ve bu sensörü kapatıyor ise bu sıkıntıyı yaşayabilirsiniz. Daha önce farklı bir cihazda başıma geldiği için paylaşmak istedim...
Ekran koruyucusunu cikardim aynen sorun devam ediyor artik bayramdan sonra baktiricam sonucunu paylasirim

Son düzenleme:
Oyla:

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
üzerindeki sürüm nedir? Mix2s in Global Stable Romunda bu sorun genel olarak vardı, eğer yapabiliyorsanız Miui10 geçip tekrar kontrol ediniz.

Oyla:

zimbamili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Çözebiliniz mi ?? aynı sorun bende de oldu

Oyla:

zimbamili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
BEN cözdüm kılıfın kenarları yüksek olduğundan oluyormuş kılıfı çıkartınca herşey normale dönüyor

Oyla:

mkaana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
1

yeni sürüm gelmiş

Oyla:

Slavesbio

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
hiç birşey düzelmedi tamirede veremedim yoğunluktan bu proximity sensör satılan bir parçada değil muhtemelen ekranın içine gömülü en kötü ihtimal bi tane lcd sipariş edip değiştiririm

Oyla:

taylana

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
taylan
Cihazım
mix 2s
Konular
0
hiç birşey düzelmedi tamirede veremedim yoğunluktan bu proximity sensör satılan bir parçada değil muhtemelen ekranın içine gömülü en kötü ihtimal bi tane lcd sipariş edip değiştiririm
Merhaba
Aynı sorunu yaşıyorum kamera ve sensörler çalışmıyor. Panel değiştirme şansın oldu mu

Oyla:
Üst Alt