Rom Mi Mix 2 Global Kararlı MIUI 10 V10.4.1.0 PDEMIXM [Android PIE] İndirme bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
Zaten yukardaki indirme bağlantısıyla sadece twr0
hangi yontemle kurdugunuzu belirtseydiniz keske? ve cihazinizda ne kuruluydu boyle havada kalan cumleler ile cozum bulmaniz zor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

az once yukledim.ve hic bi sikinti yasamadim.sadece telefon ilk acildig8nda bi kac uygulamada uygulama yuklu degil dedi sistem kendine gelince duzeldi

bana gece gelmisti guncelleme suan ilk izlenimlerim harika. sarji test edemedim ama tarayicidaki simgeler yazilar daha iyi hale gelmis daha okunakli ve anlasilir simgeler olmus( sanirim ekran ile ilgili biniyilestirme var) hiz artisi muazzam hissediliyor resmen. sebeke cekiminde artis var sebeke cekimi cok daha iyi suan ilk gorduklerim bunlar.
Zaten konudaki linkle bildiğim kadarı sadece twrp yöntemi ile yüklenebilir. Bende öyle yüklemiştim,cihazimda ki sürümde bundan bir önceki stable global sürümdü. Cihaz açılmadı. Bir kaç kez denedim olmadı. Bende tam vazgeçmiştim güncelleme otadan geldi oradan yükledim şuan kişiler başlığının çince olması ve galeriye girildiğinde albümler yazısının 'alb umler'
Şeklinde yazmasından başka bir hata göremedim.

ahmetince

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiomi Mi Mix 2
Konular
0
Bana hala gelmedi acaba neye göre dağıtılıyor bölge yada ülke falan mı siralama ?

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Zaten yukardaki indirme bağlantısıyla sadece twr0

Zaten konudaki linkle bildiğim kadarı sadece twrp yöntemi ile yüklenebilir. Bende öyle yüklemiştim,cihazimda ki sürümde bundan bir önceki stable global sürümdü. Cihaz açılmadı. Bir kaç kez denedim olmadı. Bende tam vazgeçmiştim güncelleme otadan geldi oradan yükledim şuan kişiler başlığının çince olması ve galeriye girildiğinde albümler yazısının 'alb umler'
Şeklinde yazmasından başka bir hata göremedim.

öyle herşey, bodoslama twrpden yüklemeyin
temiz kurulum yaparak pcden yüklemenizi öneririm şuanki durumunuz için...

Bana hala gelmedi acaba neye göre dağıtılıyor bölge yada ülke falan mı siralama ?

imeiye göre geliyor sırayla

ysfglhn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Arkadaşlar link ten güncellemeyi indirdim, birisi nasıl yapılacağını açık açık yazabilir mi?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaşlar link ten güncellemeyi indirdim, birisi nasıl yapılacağını açık açık yazabilir mi?

İndirdiğiniz ZİP dosyasını telefona atıp güncelleme bölümünden, güncelleme paketi seç seçeneğinden seçerek güncelleme yapabilirsiniz..

Ekli dosyalar

• b70c657b-3d7e-4cbc-969a-f270a71fea67.jpg
    b70c657b-3d7e-4cbc-969a-f270a71fea67.jpg
    774 KB · Görüntüleme: 9

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
İndirdiğiniz ZİP dosyasını telefona atıp güncelleme bölümünden, güncelleme paketi seç seçeneğinden seçerek güncelleme yapabilirsiniz..

Ben o şekilde denedim ancak işe yaramadı beta kullanıcısı değilsiniz gibisinden bir hata verdi daha önce OTA'dan gelmişti güncelleme yapmıştım ondan sonra custom rom falan attım ondan sonra stock roma döndüm güncelleme bir türlü gelmedi fastboot romda yok

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
öyle herşey, bodoslama twrpden yüklemeyin
temiz kurulum yaparak pcden yüklemenizi öneririm şuanki durumunuz için...

imeiye göre geliyor sırayla
Benim de tercihim temiz kurulumdan yana ama forumda paylaşilan güncelleme paketi recoveryden yükleyebileceğimiž tarzda. Keşke flashtool ile yükleyebileceğim paket olsaydi onla yüklerdim bende elbette.

Osman33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
6.1
Cihazım
Mi mix2
Konular
0
Beta oldugundundan yüklenimiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt