Rom Mi Max3 için CrDroid 8.8 Android 12L

sinan.k

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
MI Max 3
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
0
Çok teşekkürler hocam!

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
8.6 yeni versiyonun linki ilk mesaja eklenmiştir

Değiklikler için buraya bakınız...

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
8.6 yı yükledim, çok iyi olduğunu belirtmeme zaten gerek yok, en güzeli ise bundan sonraki güncellemelerin OTA üzerinden gelecek olması

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Elinize sağlık hocam tekrardan.

erencimen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
3
Teşekkürler hocam, bende de aynısı yüklü

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Skorpi Hocam Merhaba,

Telefonumu aldığım günden beri forumda genellikle hep sizi takip ediyorum bilgilerinizden faydalanıyorum bunun için öncelikle teşekkür ederim.
Telefonu aldığım günden beri miui kullanıyorum lakin artık benim için sıkıcı ve yorucu olmaya başladı bundan dolayı bir değişiklik yapma kararı aldım ve foruma girer girmez ilgili yazınınızı gördüm okudum ve baktım ki siz memnun kalmışsınız, bu durum bende bir heyecan uyandırdı. Artık bende bir yeniliğe doğru gidiyorum, sizden ricam rom ile kullandığınız tecrübenize göre sizce kullanılması gereken uygulamaları veya eklentileri benimle/bizimle paylaşabilir misiniz?

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi Hocam Merhaba,

Telefonumu aldığım günden beri forumda genellikle hep sizi takip ediyorum bilgilerinizden faydalanıyorum bunun için öncelikle teşekkür ederim.
Telefonu aldığım günden beri miui kullanıyorum lakin artık benim için sıkıcı ve yorucu olmaya başladı bundan dolayı bir değişiklik yapma kararı aldım ve foruma girer girmez ilgili yazınınızı gördüm okudum ve baktım ki siz memnun kalmışsınız, bu durum bende bir heyecan uyandırdı. Artık bende bir yeniliğe doğru gidiyorum, sizden ricam rom ile kullandığınız tecrübenize göre sizce kullanılması gereken uygulamaları veya eklentileri benimle/bizimle paylaşabilir misiniz?
Estağfurullah hocam, rica ederim.. Bildiğiniz üzere, Max3 için artık güncelleme desteği kalktı ve Nisan 19 a kadar, vazgeçilmezim sandığım EU kararlı Rom ile devam ediyordum ancak kasma ve donmalardan sıkılıp, çeşitli AOSP romları denememe rağmen, çoğu bugluydu. Sonra, anlatmış olduğum gibi, Crdroid e denk geldim ve yükledim, önce 8.4, sonra 8.5 ve en son 8.6... Diyebilirim ki, Crdroid artık vazgeçilmezim oldu. Eğer daha önce hiç AOSP Rom kullanmadıysanız, alışmanız çok zor olabilir tabiki .. Ben EU kararlı da kullandığım uygulamaları kullanıyorum, eğer Magiski kast ediyorsanız, sadece dolby kullanıyorum... Romu eğer yüklerseniz, gerçekten de nasıl bulduğunuzu ve alışabilme ihtimalinizi merak ediyorum, sevgilerimle

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Estağfurullah hocam, rica ederim.. Bildiğiniz üzere, Max3 için artık güncelleme desteği kalktı ve Nisan 19 a kadar, vazgeçilmezim sandığım EU kararlı Rom ile devam ediyordum ancak kasma ve donmalardan sıkılıp, çeşitli AOSP romları denememe rağmen, çoğu bugluydu. Sonra, anlatmış olduğum gibi, Crdroid e denk geldim ve yükledim, önce 8.4, sonra 8.5 ve en son 8.6... Diyebilirim ki, Crdroid artık vazgeçilmezim oldu. Eğer daha önce hiç AOSP Rom kullanmadıysanız, alışmanız çok zor olabilir tabiki .. Ben EU kararlı da kullandığım uygulamaları kullanıyorum, eğer Magiski kast ediyorsanız, sadece dolby kullanıyorum... Romu eğer yüklerseniz, gerçekten de nasıl bulduğunuzu ve alışabilme ihtimalinizi merak ediyorum, sevgilerimle

İlk defa Aosp olarak crDroid kullanmıştım bende hocam ve alışmam 1 gün bile sürmedi. İnce ayarlar olsun, ek özelleştirmeler olsun gerçekten Aosp romların kralı crDroid ayrıca batarya performansı sadeliği ve hızı zaten anlatılmaz. Belkide çok eski cihazlarımda daha önce denediğim Aosp romlardan dolayı bir yatkınlık oldu.

sinan.k

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
MI Max 3
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
0
Crdroid rom, kral (Max 3) a veda etme endişesinden kurtardı. Cihaz hayata döndü.. Evvelce Samsung note 3 de Cyanogen ve Lineage kullaandığım için alışmam kısa sürdü. Katkıda bulunan herkese ayrı ayrı teşekkürler. İyi ki varsınız!.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Crdroid rom, kral (Max 3) a veda etme endişesinden kurtardı. Cihaz hayata döndü.. Evvelce Samsung note 3 de Cyanogen ve Lineage kullaandığım için alışmam kısa sürdü. Katkıda bulunan herkese ayrı ayrı teşekkürler. İyi ki varsınız!.
Kesinlikle katılıyorum hocam, cihaz adeta yepyeni oldu ve uçuyor, ben 19 Nisan'dan bu yana crDroid kullanıyorum, cihazın bugüne kadar görmüş olduğu en iyi rom diyebilirim, Miui yi unutalı çok oldu, gerçekten de eziyet çekiyormuşum, bana Crdroid i tavsiye eden başta Sayın Ironsides hocam olmak üzere, herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim clap~~

Üst Alt