• Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.

mi max USB 3.0 hızlı şarj desteği var mı

guideozo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
özgür tetik
Cihazım
mi max
Bende Blitzwolf'un QC3.0 şarj cihazı var. Yine Blitzwolfun QC3.0 destekli çift taraflı usb kablosuyla yaklaşık 2 saat 40 dakikada tam şarj oluyor telefon kapalı iken. Ne şarj aletinde ne de telefonda en ufak ılıklık emaresi dahi olmuyor. Hızlı şarj aleti arayanlara tavsiye edebilirim. Aliexpress'ten 9$ civarı alabilirsiniz indirimleri takip ederseniz. Deşarj süresi ortalama 4 gün-7 saat ekran süresi. Screenshot_2017-04-20-21-32-38-516_com.miui-horz.jpg Screenshot_2017-04-25-12-44-45-559_com.miui-horz.jpg Screenshot_2017-04-20-21-32-38-516_com.miui-horz.jpg Screenshot_2017-04-25-12-44-45-559_com.miui-horz.jpg

osos11

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Alperen
Cihazım
Mi 4s
Bende Blitzwolf'un QC3.0 şarj cihazı var. Yine Blitzwolfun QC3.0 destekli çift taraflı usb kablosuyla yaklaşık 2 saat 40 dakikada tam şarj oluyor telefon kapalı iken. Ne şarj aletinde ne de telefonda en ufak ılıklık emaresi dahi olmuyor. Hızlı şarj aleti arayanlara tavsiye edebilirim. Aliexpress'ten 9$ civarı alabilirsiniz indirimleri takip ederseniz. Deşarj süresi ortalama 4 gün-7 saat ekran süresi. Ekli dosyayı görüntüle 9790 Ekli dosyayı görüntüle 9791 Ekli dosyayı görüntüle 9790 Ekli dosyayı görüntüle 9791
2 saat 40 dakika çok değil mi hocam? Bende 2saati bulmuyor bile. Aukey kullanıyorum bende.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

guideozo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
özgür tetik
Cihazım
mi max
2 saat 40 dakika çok değil mi hocam? Bende 2saati bulmuyor bile. Aukey kullanıyorum bende.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende Ugreenin QC3.0 şarj aleti de var. Dediğin gibi 2 saatte şarj ediyor ama hem telefon hem de şarj aleti ısınıyor. O yüzden Blitzwolfu kullanıyorum. %80'e 1saat 40 dakikada geliyor. Sonrasını yavaş şarj ediyor ama ısınmıyor :).

mistein34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Barış
Cihazım
Mi max 2
Usb 3.0 olması ,hızlı şarj destekli olduğu anlamına gelmez! Usb 3.0 demek ,bant genişliği yüksek demek. Tamam ,hat üzerinden geçebilen akım 2.0 a göre daha fazla ancak genede bu hızlı şarj anlamına gelmez. Bizim burda bahsettiğimiz hızlı şarj Qualcomm'a ait bir teknoloji. Arabirim olarak USB kullanıyor sadece.
Siz QC 3.0 mı yoksa 2.0 mı olup olmadığına bakacaksınız. Adaptör seçiminide ona göre yapabilirsiniz.
qc 3,0 var mı yok mu emin değilim ama qc 3,0 destekli şarj cihazı takınca hızlı şarj yazısı ve ibaresi çıkıyor. hız farkı oluyor mu bilmiyorum sonuçta özelliklerde olmadığı yazıyor. belki yazılım dolayısıyla falan çıkıyordur. Ama dediğim gibi görünürde var sonuçta.

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!