Yardım Mi Max MIUI 10.1.1.0 Güncellemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gussiand

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Meh
Cihazım
Xiaomi Mi Max
Konular
1
Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım fakat uzun zamandır Xiaomi kullanıcısıyım.

Geçen hafta itibariyle telefonuma güncelleme geldi ve otomatik indirdi kurulum için yendien başlatmamı istedi telefon ve 25 Kasım Pazar günü telefonu yeniden başlattım ve MIUI 10'a geçtim. Ben bugüne kadar Xiaomi'den çok memnundum ama bu 10.1.1.0 güncellemesi ile resmen nefret etmeye başladım. Telefonun şarjı artık 1 günü götürmüyor. Normalde 2 günü rahat çıkartırdım ben ama artık 1 gün bile bana yetmemeye başladı. Sabah 100 olan şarjım daha öğlen olmadan 40'a düştü ve oyun oynamadım bu süre zarfında sosyal medyada dolanmadım video izlemedim herhangi indirme/yükleme işlemi yapmadım. Her zamanki gibi ekranı açık bıraktım.

10.1.1.0 güncellemesi gelmeden önce ekranı açık bırakırdım full parlaklıkta ve ara sıra oyun oynardım yinede akşama kadar 40'a düşmezdi.

Ben bu illetten nasıl kurtulacağım? ROM felan kurmayı pek bilmiyorum. Telefonum rootlu değil. Telefondan o kadar soğudum ki çakma iPhone kullanıyorum sanıyorum. Aşırı berbat bir arayüz ve güncelleme olmuş. Neden güzel şeyleri bozar bu firmalar anlamıyorum ki? Üstelik bu güncellemeden önce arka planda çalışan uygulamarım bile çalışmamaya başladı. Mi Max 3'e geçmeyi düşünürken bu güncelleme beni başka markalara yöneltiyor zorla. Huawei düşünmeye başladım çünkü aradığım özellik Xiaomi ve Huawei'de var.

Çok fazla uzattım biliyorum ama LÜTFEN BENİ BU SAÇMA GÜNCELLEMEDEN KURTARIN. Bir çözüm gösterin bana lütfen.

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Hocam cihazınıza fastboot ile eski uygun romunuzu indirip kurabilirsiniz root veya twrp ye gerek yok forumda ayrıntılı bilgi mevcut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt