Mi Max ile 4.5G kullanan var mı ?

cenk-mimax

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cnk
Cihazım
mi max
Konular
2
Pcye bağladığında telefonun üsteki durum çubuğunu kaydır.Orada 3 şık gelecek.Şarj,dosya aktarımı vb.Dosya aktarımı seç işlem tamam.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CİDDEN ÇOK YARDIMCI OLDUN.
ŞU AN CİHAZDAN MÜZİK DİNLİYORUM. SAĞOLASIN.

unique_altan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Altan
Cihazım
mi max
Konular
0
Arkadaşlar mi max satın aldım. Türk telekom ( avea) kullanıyorum. Fakat 3g yazıyor. Ne yaptımsa 4.5 ye geçiremedim. Yardımcı olabilirmisiniz.

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Arkadaşlar mi max satın aldım. Türk telekom ( avea) kullanıyorum. Fakat 3g yazıyor. Ne yaptımsa 4.5 ye geçiremedim. Yardımcı olabilirmisiniz.
Aveada ve 4g bulunduğunuz yer merkezi ise olur.Yoksa arada gelir gider.Tabi simkartı 4g kullanımına açtırmış iseniz.

cenk-mimax

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cnk
Cihazım
mi max
Konular
2
Evet aynen eski yaparın dediği gibi oldu. Gün içinde başka bir şehirde 4g idi şimdi bu şehirde yeniden 3g oldu. Bulunulan yere göre değişiyor. Ancak bende kulaklık sorunu var. 2 farklı kulaklık denedim ikisinde yerine oturmadı ses alamadım. Girişler jak denen, standart değil mi ? Kulaklıklar çok kalite değildi ama girişlere yuvaya tam oturmamasından kaynaklı gibi geldi sorun oda hepsinden aynı. Kulaklık sorunu yaşayan oldu mu ? Dün yolda müzik dinleyemedim.

gazel_cengiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cengiz
Cihazım
Mİ Max Prime
Konular
1
Bende TÜRK TELEKOM kullanıyorum Mi Max 4G 800mhz desteği olmadığı için TT da pek görünmüyor. TT en yoğun 800 mhz bandını kullanıyor bildiğim kadarıyla. Turkcell denedim full çekiyor 4G
Turkcell t50 de TT hız testi 4g 14-17 mbps
Mi max TT hız testi 3G (h+) 11-12 mbps
Yani olmasa da olur

Şehir İçinde Türk Telekom 4G şebekesi geldi. sadece frekansla alakalıymış benim bulunduğum bölgede 800mhz bant var sanırım.
B

Son düzenleme:

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Ben cihaza mp3 yüklemek için pc ye bağladım cihazı sadece isim olarak görüyor ancak xioami içindeki dosyaları göstermiyor boş bir ekran görüntüsü var. Yapmayı istediğim şey ise xiaomi içindeki dosyalardan müzik klasörünü bulup pc de bulunan müzikleri telefon içine atmak ama xiaomi içindeki dosyalar görünmediğinden bunu yapamadım henuz. Bir çözümü var mı bunun ?
Xiaomi cihazı usb ile pc ye bağladığımda görüyor ancak içindeki dosyaları göstermiyor. Boş bir ekran bana bende ona bakıyoruz karşılıklı ?

Pcye bağladığında telefonun üsteki durum çubuğunu kaydır.Orada 3 şık gelecek.Şarj,dosya aktarımı vb.Dosya aktarımı seç işlem tamam.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CİDDEN ÇOK YARDIMCI OLDUN.
ŞU AN CİHAZDAN MÜZİK DİNLİYORUM. SAĞOLASIN.

sn eskiyapar mi max cihazın açıklamalarda usb desteğinde OTG desteği yoktu bende merakla yukardan aşağıya kadar okudum arkadaşın sorusunu görünce cevabın beni mutlu etti tüm otg yazmayan mi max ve redmi note 4 lerde de geçerlimi açıklaman

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
sn eskiyapar mi max cihazın açıklamalarda usb desteğinde OTG desteği yoktu bende merakla yukardan aşağıya kadar okudum arkadaşın sorusunu görünce cevabın beni mutlu etti tüm otg yazmayan mi max ve redmi note 4 lerde de geçerlimi açıklaman
Mı max de otg desteği var.(Mı max 32 gb bendeki)Muhtemelen redmi note 4 de de var.

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Usb taktım

Msk25

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye