Yardım Mi max android 7 nougat güncelleme dosya boyutu ne kadar?

lastreal55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt tan
Cihazım
mi max
Konular
24
Değerli arkadaşlar, biliyorsunuz mi max 64 GB android 7 nougat güncellemesi aldı, benim telefon otomatik almıyor, güncelleyici den Manuel yükleyeceğim ama dosyanın boyutunu bilmiyorum, malum kotam az. Bana dosya boyutunu söyleyebilecek varmı?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lastreal55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt tan
Cihazım
mi max
Konular
24
Aynen... Yalnızca beta sürümü veripte, bile bile kendi markasının değerini neden düşürsün !?

Android 7'nin; Beta tester olanların yanında, beta tester'lığı olmayanların telefonlarına da geldiğini dikkate aldığımızda, OTA'dan yazılım gönderiminde, kimlerin telefonuna gönderileceğini firmanın rassal olarak belirlemiş olduğu izlenimini edindim.
Tespitlerim doğrultusunda şunu gözlemledim, xiaomi firmasının en büyük özelliği eski marka telefonlarına dahi büyük yazılım desteği vermesi. Örneğin 2014 yılı cihazı mi4'e android 6 vermesi hatta 7'ye bile yükselteceği söylenmesi. Sanırım ilerki günlerde mi max'lerin tamamına ota'dan 7 gelir. Ayrıca en geç bu senenin sonuna doğru miui 9 gelir. Çünkü xiaomi miui 9 üzerinde ciddi çalışıyor diye okumuştum, net bilgi. Son olarak miui 9 hakkında söylenen ve benimde beklentim yazılımsal hataların çözülmesi ve daha güzel fotoğraflar çekebilmemiz.

Oyla:

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Prof.
Konular
6
Konu onaylandı

Oyla:

Münir amca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
münir
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Hocam güncelleme dosyasını zip olarak indiriyorsunuz, daha sonra araçlar bölümünden güncelleyici yi açıyorsunuz, sağ üst tarafta üç nokta var, ona tıklıyorsunuz, açılan yerden "güncelleme paketini seçin" tıklayarak indirdiğiniz zip dosyasını seçiyorsunuz ve artık telefona dokunmuyorsunuz, o aşamadan sonra tüm işlemleri kendi yapıyor, açıldığında bakın android 7 stabil yazar.

bende mi maç 32 gb kullanıyorum bu dediğinizi yaptım ama uygulama doğrulanamadı diyor ve hala android 6 tıda hala güncelleme almadı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
bende mi maç 32 gb kullanıyorum bu dediğinizi yaptım ama uygulama doğrulanamadı diyor ve hala android 6 tıda hala güncelleme almadı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Cihazınızda Fake rom var....bu durumda ne yapmanız gerektiği konusu forumda mevcut

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:
Üst Alt