İnceleme Mi Max 3 yerine Redmi K40 Pro+ düşünüyorum

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Mi Max 3 gerçekten de çok güzel bir cihaz ve daha çok yıllar kullanabileceğimi de biliyorum ama ÇİN ve dolayısı ile EU Beta güncellemesinin sona ermesi ile, her ne kadar EU kararlı dan memnun olsam da, arasıra bir kaşıntı tutuyor ve o perşembe/cuma günkü EU BEta güncellemeleri aklıma geliyor.

Önümüzdeki aylarda mutlaka bir Amiral gemisi cihaz almayı düşünüyorum ve gözüme kestirdiğim cihaz da Redmi K40 Pro+, SD 888, 120 Herz ekran yenileme hızı ve en önemlisi de Amoled ekran olması...Mi11 gibi kavisli ekrana sahip değil, ama fiyat olarak 200-250 USD daha ucuz.(Yurtdışı olarak)

Avrupa ve TR ye sanırım bu K40 Pro+, Mi11 T Pro veya da POCO olarak gelecek.

Max 3 den sonra bana K40 Pro+veya Mi11 T Pro uygunmudur yoksa önerebileceğiniz başka bir cihaz varmı arkadaşlar?

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk
Merhaba Üstad,

Bende Mİ10 T PRO 8/256 kullanıyorum. Ekranın IPS olması etkilemiyor fakat canımı çok sıkıyor. zaten yeni bir cihaz arayışında idim. Cihazın özelliklerini gördüğüm an işte bu ! dedim. Beni dandik Çin ürünlerine alıştıran sizsiniz. Benim de nacizane fikrim kesinlikle doğru seçim yaptığınızdan yana. Bende bekliyorum sabırsızlıkla umarım kısa zamanda gelir.

Şimdi den ikimize de hayırlı olsun diyelim. Ayrıca sizin ile aynı cihazı kullanmak da bambaşka bir ayrıcalık, bunu tekrardan yaşayacağım için sevinçliyim :)

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Hayırlı olsun diyelim. En iyi Rom'u bulduğunuza inanınca kaşınma azalabilir. :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Benim Mi9'umun da ömrü dolmak üzere... Aslında performans veya güncelleme açısından hiç bir sıkıntısı yok ama batarya aldığımdan beri hep sorunlu. Benim de tek aklıma yatan cihaz K40 Pro oldu. Beraber alıp sıkı pazarlık yaparız olmazsa hocam :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba Üstad,

Bende Mİ10 T PRO 8/256 kullanıyorum. Ekranın IPS olması etkilemiyor fakat canımı çok sıkıyor. zaten yeni bir cihaz arayışında idim. Cihazın özelliklerini gördüğüm an işte bu ! dedim. Beni dandik Çin ürünlerine alıştıran sizsiniz. Benim de nacizane fikrim kesinlikle doğru seçim yaptığınızdan yana. Bende bekliyorum sabırsızlıkla umarım kısa zamanda gelir.

Şimdi den ikimize de hayırlı olsun diyelim. Ayrıca sizin ile aynı cihazı kullanmak da bambaşka bir ayrıcalık, bunu tekrardan yaşayacağım için sevinçliyim :)
Çok teşekkürler hocam...gerçekten de Mi10 T Pro varken yeni bir cihaz arayışına girrmiş olmanız beni açıkcası hiç şaşırtmadı, Allah ıslah etsin demekten başka bir şey demeyeceğimdrunk~~giggle~~
Şaka bir yana, gerçekten de K40 muhteşem bir cihaz olmuş, aklın yolu bir...bende sizinle aynı cihazı kullanacak olmamdan şimdiden seviniyorum, artık sizden bir şeyler öğrenirim inşallah

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Benim Mi9'umun da ömrü dolmak üzere... Aslında performans veya güncelleme açısından hiç bir sıkıntısı yok ama batarya aldığımdan beri hep sorunlu. Benim de tek aklıma yatan cihaz K40 Pro oldu. Beraber alıp sıkı pazarlık yaparız olmazsa hocam :D
İnşallah hocam, artık kendimi bir amiral gemisi ile ödüllendirme zamanım geldi...zaten ne kadar ömrümüz var ki, biraz keyif süreriz barihappy~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Son günlerde gerek burada, gerekse yurtdışı forumlarda SD 888 nin aşırı ısınma problemleri olduğu bildirilmekte ve bu durum gerçekten de kafa karışıklığına sebep olmakta...midem biraz bulanmadı değil....Sayın KyhnVrgli41 hocam, her ne olursa olsun, ben bu cihaz görünür görünmez alacağım diyor, onun deneyim ve gözlemlerine göre daha sağlıklı bir karar vereceğim sanırım...

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Son günlerde gerek burada, gerekse yurtdışı forumlarda SD 888 nin aşırı ısınma problemleri olduğu bildirilmekte ve bu durum gerçekten de kafa karışıklığına sebep olmakta...midem biraz bulanmadı değil....Sayın KyhnVrgli41 hocam, her ne olursa olsun, ben bu cihaz görünür görünmez alacağım diyor, onun deneyim ve gözlemlerine göre daha sağlıklı bir karar vereceğim sanırım...

Hocam son zamanlarda Xiaomi nin bana göre çoğunda sorun var. Ben bunu artık stabil ve doğru düzgün çalışacak rom yapamadıklarına yoruyorum. Şahsen son zamanlarda değişmiş olduğum cihazın haddi var hesabı yok. Her cihazda aldığım ekran süresi 6-7 saat i geçmiyor. Şuan Mi 10T Pro kullanıyorum sanmayın ki bu cihaz da ısınmıyor ve pili uzun süre gidiyor. Ahhh ahh nerede o eski günler, 10-11-12 saat ekran süreleri bence artık geride kaldı. Ne olursa olsun alcam dememin ardında yatan sebep 1 ince olması 2 ekranın amoled oluşu 3 yeni işlemcinin Mi 10T Pro ya göre daha gelişmiş olması vs vs. Stabil Rom olmadığı sürece Xiaomi nin her cihazı baş ağrıtıyor.

Son olarak ben zaten karar aşamasını geçtim, geri döneceğimi sanmıyorum. Herkese iyi forumlar.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam son zamanlarda Xiaomi nin bana göre çoğunda sorun var. Ben bunu artık stabil ve doğru düzgün çalışacak rom yapamadıklarına yoruyorum. Şahsen son zamanlarda değişmiş olduğum cihazın haddi var hesabı yok. Her cihazda aldığım ekran süresi 6-7 saat i geçmiyor. Şuan Mi 10T Pro kullanıyorum sanmayın ki bu cihaz da ısınmıyor ve pili uzun süre gidiyor. Ahhh ahh nerede o eski günler, 10-11-12 saat ekran süreleri bence artık geride kaldı. Ne olursa olsun alcam dememin ardında yatan sebep 1 ince olması 2 ekranın amoled oluşu 3 yeni işlemcinin Mi 10T Pro ya göre daha gelişmiş olması vs vs. Stabil Rom olmadığı sürece Xiaomi nin her cihazı baş ağrıtıyor.

Son olarak ben zaten karar aşamasını geçtim, geri döneceğimi sanmıyorum. Herkese iyi forumlar.
Sevgili hocam, sizin azminize hayranım, beni çoktan solladınız, diyecek bir şey bulamıyorum, takipteyim sizi ve izinizdeyim

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Sevgili hocam, sizin azminize hayranım, beni çoktan solladınız, diyecek bir şey bulamıyorum, takipteyim sizi ve izinizdeyim

Sizin eseriniz hocam. Bu güzel düşüncelerinizi okumaktan şeref duydum. Sizin emeğinizin karşılığını yansıtabildiysem ne mutlu bana.

Teşekkür ederim.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sizin eseriniz hocam. Bu güzel düşüncelerinizi okumaktan şeref duydum. Sizin emeğinizin karşılığını yansıtabildiysem ne mutlu bana.

Teşekkür ederim.
Estağfurullah hocam, fazlasıyla hemde, boynuz her zaman kulağı geçermiş, sizde bunun canlı kanıtısınız... Cihazı inşallah bir an evvel alırsınız ve bizde sizden yorumlarınızı bekliyoruz

Üst Alt