Soru Mi Max 3 xiaomi.eu

medracs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi 10
Konular
13
V.10.0.6.0 güncellemesi gelmiş ama telefondan otomatik indirilmiyor yine zaten güncel diyor twrp üzerinden kurulum mu yapalım yoksa sağ üstteki 3 çizgiden güncelleme paketi seçerek mi kuralım ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Oyla:

medracs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi 10
Konular
13
Rica ederim, zaten bahsettiğiniz sağ üstteki 3 çizgi bölümünden yüklersenizde kurulum twrp üzerinden devam edeceği için aynı işlem olacak.
3 çizgi bölümünü hiç denememiştim merak ediyordum twrp üzerinden yönlendirme yaptığınıda öğrenmiş oldum iyi oldu

Oyla:

oskis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oski
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Bu güncelleme altında ne gibi özellikler gelmiş görünüyor efendim yardimci olurmusnuz bendede çikmadi boyle bir güncelleme siz nerden görüyorsunuz efendim teşekkürler
V.10.0.6.0 güncellemesi gelmiş ama telefondan otomatik indirilmiyor yine zaten güncel diyor twrp üzerinden kurulum mu yapalım yoksa sağ üstteki 3 çizgiden güncelleme paketi seçerek mi kuralım ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kendi sitesinde boyle birşey yaziyor efendim daha güncelleme yok

Ekli dosyalar

• sadasd.JPG
    sadasd.JPG
    81,5 KB · Görüntüleme: 29
Oyla:

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Bu güncelleme altında ne gibi özellikler gelmiş görünüyor efendim yardimci olurmusnuz bendede çikmadi boyle bir güncelleme siz nerden görüyorsunuz efendim teşekkürler

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kendi sitesinde boyle birşey yaziyor efendim daha güncelleme yok

Bu xiaomi.eu romu, resmi rom değil, özel bir rom. Eğer telefonunuzu resmi rom ile kullanıyorsanız, bu rom size göre değil hocam...

Oyla:

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22

Eğer ki bu görüntüyü telefonunuzun arayüzünden siz kendiniz çektiyseniz yani sizde Xiaomi.eu kuruluysa, Xiaomi.eu stabil takibini: link içerisinde yer alan stable konusu altından yapabilirsiniz.

Telefonunuz çin sürüm ise resmi sürüm takibini: linkinden yapabilirsiniz. Eğer global sürüm ise resmi sürüm takibini kendi baktığınız linkten yapabilirsiniz.

Oyla:

medracs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi 10
Konular
13
Eğer ki bu görüntüyü telefonunuzun arayüzünden siz kendiniz çektiyseniz yani sizde Xiaomi.eu kuruluysa, Xiaomi.eu stabil takibini: link içerisinde yer alan stable konusu altından yapabilirsiniz.

Telefonunuz çin sürüm ise resmi sürüm takibini: linkinden yapabilirsiniz. Eğer global sürüm ise resmi
ekran görüntüsü bana aittir hocam xiaomi.eu kuruluydu yine ordan indirdiğim yeni sürümu yükledim twrp üzerinden wipe ları yapıp sorun yok şuan gayet memnunum kullanacak arkadaşlar için

Oyla:
Üst Alt