İnceleme Mi Max 3 Özlemi Bitti

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
sevgili hocam,

erken bir sorumu bilemem ama,
sinyal var görünüp de, çekmeme sorunu sizin yeni mi max 3 te de var mı.

bende önceden 9.6.4.0 var idi,
şimdi 9.6.6.0 var lakin sorun devam ediyor.

ecnebi forma da dilim döndüğünce yazdım ama,
cevap vetilmedi daha.

brbaku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi A2
Konular
9
Hayırlı olsun hocam, severek kullanın :)

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Öncelikli olarak herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. İnşallah hepberaber nice günlerde xiaomi'lerimizi kullanacağız.

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim güle güle kullan artik bazi şeyleri editleme zamani geldi desene hadi bi cesaret aç su kilidi

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolasın Erkan abi, kablom olsaydı bugün açmış olacaktım. İnşallah yarın kilit işini halledeceğiz. Hoş ben xiaomi'nin her halinden memnunum. Orijinal saf hali bile bana yeterli

sevgili hocam,

erken bir sorumu bilemem ama,
sinyal var görünüp de, çekmeme sorunu sizin yeni mi max 3 te de var mı.

bende önceden 9.6.4.0 var idi,
şimdi 9.6.6.0 var lakin sorun devam ediyor.

ecnebi forma da dilim döndüğünce yazdım ama,
cevap vetilmedi daha.

Hocam dediğiniz sorun muhtemelen yazılımsaldır. Çin romunda olduğum için 9.6.12 sürümü kurulu ve sinyal konusunda herhangi bir sorun bulunmuyor. Yinede yarın müsait olunca bir araştırma yaparım.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
Öncelikli olarak herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. İnşallah hepberaber nice günlerde xiaomi'lerimizi kullanacağız.

Sağolasın Erkan abi, kablom olsaydı bugün açmış olacaktım. İnşallah yarın kilit işini halledeceğiz. Hoş ben xiaomi'nin her halinden memnunum. Orijinal saf hali bile bana yeterli
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Hocam dediğiniz sorun muhtemelen yazılımsaldır. Çin romunda olduğum için 9.6.12 sürümü kurulu ve sinyal konusunda herhangi bir sorun bulunmuyor. Yinede yarın müsait olunca bir araştırma yaparım.

banada öyle geliyor, yazılımsal bir sorun yani.
ayrıca acele etmenize gerek yok, mi max 3 ü iyice kurcalayın, donuçta ben yaklaşık 1 aydır bu şekilde kullanıyorum. ama yine de önerilerinizi brkliyorum.

kemal_30

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi max 3
Konular
3
hayırlı olsun hocam iyi haberler almanız dileğiyle. bende max 3 almayı düşünüyorum kime sorsam diye bekleyişler içerisindeydim ki :Dbaşlığı görünce heyecanlandım açıkçası haha-- yani kendim almış gibi sevindim doğrusu. bundan önce kullandığım max 2'yi üstadım skorpi hocama danışarak kendisinin engin tecrübelerine dayanarak ve paylaşımlarını takiben alıp severek kullandım.kendisi o kadar şevkle anlattı ki cihazını insanın içinden bir tane daha alası geldi nod~~ fakat benim cihaza kardeşim çökünce elimde cebimde boş kaldı call~~ bundan dolayı cihaz arayışına girdim. sizi de fazla sıkmadan birkaç sorum olacak müsaadenizle.

- Fotoğraflara baktığımda cihaz biraz kaba gibi geldi sanki kılıftan mı bilemedim.
- ekranla kasayı birbirine bağlayan çıkıntı max 2 ye göre biraz dışarıda gibi.
- cihazı almış olduğunuz yer ve fiyatı
- Anti rollback sıkıntısı çin geliştirici den globale / globalden çin geliştirici romlara geçilememesi gibi bazı paylaşımlar
- Xiaomi'nin max 3 'ten sonra tanıtılan cıhazı poco f1 bile hemen global rom alırken max 3'ün unutulması kernel kodlarının erken yayınlanmasından dolayı böyle bir düşüncem var max 2 de epey bir beklemiştik .
- sinyal sorunları

kusura bakmayın hocam biraz fazla oldu ama parça parça olmasın dedim. teşekkür ederim.

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
hayırlı olsun hocam iyi haberler almanız dileğiyle. bende max 3 almayı düşünüyorum kime sorsam diye bekleyişler içerisindeydim ki :Dbaşlığı görünce heyecanlandım açıkçası haha-- yani kendim almış gibi sevindim doğrusu. bundan önce kullandığım max 2'yi üstadım skorpi hocama danışarak kendisinin engin tecrübelerine dayanarak ve paylaşımlarını takiben alıp severek kullandım.kendisi o kadar şevkle anlattı ki cihazını insanın içinden bir tane daha alası geldi nod~~ fakat benim cihaza kardeşim çökünce elimde cebimde boş kaldı call~~ bundan dolayı cihaz arayışına girdim. sizi de fazla sıkmadan birkaç sorum olacak müsaadenizle.

- Fotoğraflara baktığımda cihaz biraz kaba gibi geldi sanki kılıftan mı bilemedim.
- ekranla kasayı birbirine bağlayan çıkıntı max 2 ye göre biraz dışarıda gibi.
- cihazı almış olduğunuz yer ve fiyatı
- Anti rollback sıkıntısı çin geliştirici den globale / globalden çin geliştirici romlara geçilememesi gibi bazı paylaşımlar
- Xiaomi'nin max 3 'ten sonra tanıtılan cıhazı poco f1 bile hemen global rom alırken max 3'ün unutulması kernel kodlarının erken yayınlanmasından dolayı böyle bir düşüncem var max 2 de epey bir beklemiştik .
- sinyal sorunları

kusura bakmayın hocam biraz fazla oldu ama parça parça olmasın dedim. teşekkür ederim.

-Eğer ki nillkin kılıfla birlikte yada kılıfsız kullanacaksan kesinlikle ince bir telefon hatta hafif bile diyebilirim. Fakat nillkin kılıf tam anlamıyla koruma sağlamıyor. Mofi kullandığım zaman hem ağır hem kaba görünüyor. Telefonun kendisi normalde hem ince hemde kibar duruyor.
-Max 2 elime almışlığım vardı fakat ekran ile kasa arasında ki çıkıntıya dikkat etmemiştim. Max 3 üzerinde ki çıkıntı 1mm den biraz fazla gibi duruyor. Üzerine kırılmaz cam koyunca yaklaşık 2mm diyebilirim.
-Cihazı çin mağazasından bizzat kendisi satın alan bir kişiden aldım. Max 3 6-128 aldım fakat kişiyle görüşüp 4-64 modelini getirme olasılığı var mı diye sordum. Biraz pazarlıklarla 2100TL ye getirebileceğini söyledi. Fakat dolar kuru yine artmaya devam ediyor fiyat 2200TL olabilir. Ayrıca şuan çin mağazalarında max 3 yanında mi band 2 veriyorlar. Fakat kişi onu ayrı satacağını söyledi :) Onun yerine orjinal mi mağazasından alınma kırılmaz cam hediye verdi.
-Çin romunda 9.6.12 sürümünde ARB aktif olmuş. Ne yazık ki bazı yazılımsal sorunlardan dolayı güncelleştirme yapmıştım. O yüzden bende de aktif oldu. Şimdilik ARB konusuna biraz yabancıyım BL unlock işlemine başvuru yaptım. O arada ARB üzerine araştırmalar yapıyorum. Globale geçiş için bir süre beklemeyi düşünüyorum.
-Xiaomi firmasına uzun süredir mesafeli kalmıştım. Geçen sene ve önceki senelerde firmanın politikasının nasıl işlediğini bilmesem de Pocophone amiral gemi olduğu için global hızlı gelmiş olabilir. Max 3 içinde fazla bir bekleme olmadığını düşünüyorum. Hem kernel kodlarımız yayınlandı hemde global rom geldi.
-Telefonumda öyle bir sıkıntı yok. Sinyal sorunları çin romu 9.6.12 sürümünde olmadığı için muhtemelen Global romda ilerleyen dönemde sorun çözülecektir. Fakat detaylı araştırma yapmadım. Müsait olunca yabancı kaynaklara bakacağım.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular