Rom Mi Max 3 için yeni Masik X ™ Rom v4.1 Stable

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Miuiproya geri dönüyorum. Bana göre değil..

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Mangineer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahoni
Cihazım
RedmiK60 12/512
Meslek
Mec. Engineer
Konular
4
Tebrikler hocam, nasıl buldunuz

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Cihaz gayet stabil çalışıyor. Eurom a gore daha hizli gibi geldi bana simdilik herhangi bir sorun yok. Yalniz su ekranda cikan yuvarlak kisayol butonu vardi o ilk basta gorunuyordu simdi bulamiyorm. Ayarlarda da bir turlu bulamadim.

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Teşekkürler eline sağlık abi. pro ve eu ya göre çok farklı değil gibi sanırım, senin değerlendirmelerini merakla bekliyoruz. Ama sanırsam xposed benzeri bir modül çıkmadığı sürece pro yu bırakma şansım yok gibi. Adamlar pil göstergesi bildirim tiplerini vs özelleştirme seçenekleri sunuyor, ufak ama ayrıntı severler için çok cazip şeyler bunlar. Gördüğüm kadarıyla 7x8 var bu romda en azından sonunda bu seçeneği sunan bir rom daha çıktı.

Mangineer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahoni
Cihazım
RedmiK60 12/512
Meslek
Mec. Engineer
Konular
4
2. Gun rom gayet stabil calisiyor birazdan pil tamamen dolunca test edecegim

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Teşekkürler eline sağlık abi. pro ve eu ya göre çok farklı değil gibi sanırım, senin değerlendirmelerini merakla bekliyoruz. Ama sanırsam xposed benzeri bir modül çıkmadığı sürece pro yu bırakma şansım yok gibi. Adamlar pil göstergesi bildirim tiplerini vs özelleştirme seçenekleri sunuyor, ufak ama ayrıntı severler için çok cazip şeyler bunlar. Gördüğüm kadarıyla 7x8 var bu romda en azından sonunda bu seçeneği sunan bir rom daha çıktı.
Evet aralarında çok ufak tefek farklar var, birinde bilmem ne var, diğerinde yok ama genel anlamda hepsi aynı sayılır....
Ben EU Betacıyım, çünkü Pro da bildirimlerin kilit ekrana gelmeme sorunu var...Masik ise bugüne kadar yoktu bizim cihaz için, daha önceki Max 2 için de yoktu....içimde uhde kalmaması açısından yüklemem şart tı...yükledim, beğendim ve sizlerle paylaştım...ben hala Masikteyim ve bugün EU yu es geçtim...Masik de olmayıp da EU da olan çok önemli bir fark da göremedim açıkcası...O nedenle herkesin kendi tercihi...Aldığım duyumlara göre, Masik stabil olmasına rağmen, sık sık güncelleme alıyormuş zaten....O nedenle şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Evet aralarında çok ufak tefek farklar var, birinde bilmem ne var, diğerinde yok ama genel anlamda hepsi aynı sayılır....
Ben EU Betacıyım, çünkü Pro da bildirimlerin kilit ekrana gelmeme sorunu var...Masik ise bugüne kadar yoktu bizim cihaz için, daha önceki Max 2 için de yoktu....içimde uhde kalmaması açısından yüklemem şart tı...yükledim, beğendim ve sizlerle paylaştım...ben hala Masikteyim ve bugün EU yu es geçtim...Masik de olmayıp da EU da olan çok önemli bir fark da göremedim açıkcası...O nedenle herkesin kendi tercihi...Aldığım duyumlara göre, Masik stabil olmasına rağmen, sık sık güncelleme alıyormuş zaten....O nedenle şimdilik değiştirmeyi düşünmüyorum

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Batarya iyi değil bence. Gariptir ki bu saatte %43 oldu

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt