Haber Mi Max 3 İçin P Beta Sürümü Artık İndirilebilir

kocali07

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
RedMi Note 5 AI
Meslek
Depo Sorumlusu
Konular
87
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi Mi Max 3 için ilk Android Pie beta versiyonu yayınlandı.

Geçmiş dönemlerde 'tablet telefon' olarak karşımıza çıkan büyük ekranlı telefonlar, gün geçtikçe daha da normalleşmeye başladı. Belki de 5 sene önce tablet olarak isimlendirdiğimiz aygıtlar şu an cep telefonu olarak kullanılıyor ve bu normal karşılanıyor. Xiaomi'nin de son modeli Mi Max 3 bu durumu karşılar nitelikte, 6.9 inç boyutunda ve 18:9 oranlarında bir ekrana sahip cep (!) telefonu, aynı zamanda Qualcomm Snapdragon 636'dan gücünü alırken 6 GB kadar RAM kapasitesine sahip ve 5,500mAh gibi büyük bir batarya ile şarj konusundan şikayetçi kullanıcıları memnun ediyor gibi gözüküyor.

Kutusundan Android 8.1 Oreo ile elimize geçen Xiaomi Mi Max 3, biraz daha fazlasını erkenden denemek isteyen kullanıcılar için artık manuel olarak Android Pie yüklenebilir durumda. 2.2 GB gibi bir boyuta sahip güncelleme, Çin temelli bir ROM ile yüklenebiliyor ve şu an için yalnızca Çince diline sahip. Eğer ki diğer dilleri de destekleyen bir versiyon istiyorsanız bunun için yeni bir ROM beklemek zorunda kalacaksınız.

bağlantıdan P sürümünü indirebilirsiniz.

webtekno

iskoc46

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
iskender
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
4
nasıl yüklecegiz

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
Cihaz patates olmasın global cihaza bu romu yükleyince?

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt