Rom Mi Max 3 Global Kararlı V11.0.1.0.QEDMIXM [Android 10]

irtimidim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
mi max 3
Meslek
Teknisyen
Konular
1
2 numaralı aşama nasıl yapılıyor ? cihaz güncelleyici diye birşey yok telefonda
Ayarlardan sistem güncellemeye girip miui sürümün kaçsa 10 yada 11 yazan simgeye 5-6 defa peşpeşe basınca gelişmiş güncelleme seçenekleri çıkacak sağ üstteki üç noktalı menüde güncelleme paketini seçin e basman ve paketi nereye indirsiysen ordan seçmen gerekiyor

MİZANTROP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdsad
Cihazım
asdsadsad
Konular
0
Ayarlardan sistem güncellemeye girip miui sürümün kaçsa 10 yada 11 yazan simgeye 5-6 defa peşpeşe basınca gelişmiş güncelleme seçenekleri çıkacak sağ üstteki üç noktalı menüde güncelleme paketini seçin e basman ve paketi nereye indirsiysen ordan seçmen gerekiyor
güncellemeyi yaptım fakat imei uçtu. telefoncuya götürdüm imei çaktı fakat miui 10.3.4 eu rom kurmuş. ilk sayfada ki romu nasıl kuracağım ?

irtimidim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
mi max 3
Meslek
Teknisyen
Konular
1
güncellemeyi yaptım fakat imei uçtu. telefoncuya götürdüm imei çaktı fakat miui 10.3.4 eu rom kurmuş. ilk sayfada ki romu nasıl kuracağım ?
Tam bilmiyorum ama 3. Yöntemle yapman gerekebilir

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot indirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

barbarossezgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
barbaros
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
0
XİAOMİ mi max 3 kullanıcısıyım. En son gelen versiyonl güncellemesiyle 11.0.1.0 kararlı sürüme geçti. Pubg de eski sürümde HD kalitesinde oynarken yeni versiyon sonrası bir alt kademesi olan dengeli kalitedeli grafik ayarına düştü. Bununla ilgili oyunu sildim tekrardan yükledim ama ne yaptıysam güncellemeden sonra oyundaki grafik ayarını HD modunda oynayamıyorum. Ne yapmalıyım bilgisi olan veya başına gelen varmı teşekkürler

Yusuf24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nsjsjs
Cihazım
Ndjsjd
Konular
0
Bir sorunum var. Global Android 10 kullanıcısıyım. Cihazı gelişmiş wipe ile komple temizledim. Sadece SD kart bölümü kaldı. TWPR den Android 9 tabanlı miui rom kuruyorum. Kuruluyor gibi görünüyor. Kurulum bitiyor fakat dahili hafiza boş. İçerisinde sadece TWPR klasörü var. Acaba Downgrade problemi mi dedim bu sefer sildiğim rom u tekrar kurdum problem aynı.

Rom twpr den kuruluyor gibi. Sorunsuz tamamlanıyor ama telefon açılmıyor. TWPR den girip bakıyorum dahili hafıza bomboş.

Bootloader ı kontrol ettim açık. Her zaman yüklediğim şekilde fastboot üzerinden rom atayım dedim onda da hata vermeye başladı. Sorun ne olabilir fikri olan?

Cihaz çin cihazı. Global rom yüklü

Atsav

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arif Talha
Cihazım
Xiaomi mi Max 3
Konular
1
Bütün işlemleri daha önceki konuları dikkatlice inceledikten sonra yaptım. mı flash telefonu görüyor. nitrogene dostayısını seçiyorum. Flash dediğimde hiçbir sey yapmıyor ve telefonu görmüyor sonrasında. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek