Yardım Mi Max 3 Fastboot ve Hard Reset Olmuyor

derbedermax3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Mi Max 3
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
Mi Max 3
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar foruma yeni üyeyim yanlışım olursa şimdiden herkesten özür dilerim.

Mi Max 3 64 GB Global kullanıcısyım.Telefonumda yer kalmadığı için fotoğrafları siliyorum önce 600 adet sildim sonra 700 tane işaretledikten sonra telefon kilitlendi kapattım açılmadı hard reset moduna da geçmedi. Şimdi ne hard reset moduna geçiyor ne de fastbootta işleme izin veriyor mi flash ile denedim ancak cihaz unlock olmadığı için olmadı . Unlock ile açmayı denedim hesap girişi yaptıktan sonra numara istiyor ekleye bastığımda dönüyor sadece. Şuan karantinadayım evde bu durumu kendi imkanlarımla çözmeme yardımcı olursanız çok sevinirimç

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Cihazı 10 dakikalığına kapatıp, tekrar açın ve ses açma ve güç tuşuna aynı anda basıp, recovery ye girin, oradan factory reset yapın

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

derbedermax3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Mi Max 3
Konular
1
Cihazı 10 dakikalığına kapatıp, tekrar açın ve ses açma ve güç tuşuna aynı anda basıp, recovery ye girin, oradan factory reset yapın

Teşekkürler destek için ancak kapanmıyor sadece mi ekranında kalıyor şuan güç tuşuna uzun süre basılı tutunca resetliyor sadece

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Teşekkürler destek için ancak kapanmıyor sadece mi ekranında kalıyor şuan güç tuşuna uzun süre basılı tutunca resetliyor sadece
Peki ses açma ve güç tuşuna aynı anda basıp recovery ye girmeyi deneyin

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
En sevdiğim kullanıcı tipi...derdi var, yardım istiyor...yardım cı olmaya çalışılıyor, sorulan soruya 10 dakka sonra cevap veriyor, bazıları saatlerce cevap vermiyor, bazıları günlerce, bir hafta sonra cevap vereni de gördüm, o nedenle bu kullanıcının 10 dakka sonra cevap vermesi bile süper bir süre...ama en son gecenin çok geç saatlerde yazdığıma bile hala cevap vermediğinden, sorunun çözüldüğüne inanmak istiyorum çünkü dediğim gibi yaptığı takdirde, cihazın açılmaması mümkün değil, tecrübe ile sabitdir...teşekküründe değilim kesinlikle, be adam çözüldü yada çözülmedi diye bilgi ver bari yahu

Oyla:
Üst Alt