Soru Mi Max 3 Cihazlarımız Oreo (android 9) Güncellemesi alacakmı?

techierro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi max 3
Konular
2
Merhaba arkadaşlar Mi max 3 cihazlar andorid 8.1 ile kullanılıyor acaba android 9 (oreo) güncellemesi alacakmıyız. Çin rom lu telefonlar özellikle

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
İllaki bana da Mi Max 3 aldıracaksınız en sonunda...Sayın UZMAN resitugur hocamla buluşmamız artık elzem olmaya başladı8=)haha--haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Hocam mi max 3 grubunda oluşan pasifliği sizin mi max 3 almanız etkileyecektir. Arkanızdan tahminen yüzlerce kişi mi max 3 alacaktır. Bence de artık efendiye hizmet etmeniz gerekiyorhaha--haha--haha--haha--

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam mi max 3 grubunda oluşan pasifliği sizin mi max 3 almanız etkileyecektir. Arkanızdan tahminen yüzlerce kişi mi max 3 alacaktır. Bence de artık efendiye hizmet etmeniz gerekiyorhaha--haha--haha--haha--
Estağfurulah hocam, Siz işi gayet iyi götürüyorsunuz ve ben sizi hayranlıkla izliyorum, iyi ki varsınız...her ne kadar henüz 1 avuç Max3 kullanıcısı olsanız da....
Haftaya Sayın DIYARBAKIR da aranızda olacak üstelik...kadro tamamlanıyor....O Max 3 hakkında olumlu konuşursa, gelirim

Oyla:

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Estağfurulah hocam, Siz işi gayet iyi götürüyorsunuz ve ben sizi hayranlıkla izliyorum, iyi ki varsınız...her ne kadar henüz 1 avuç Max3 kullanıcısı olsanız da....
Haftaya Sayın DIYARBAKIR da aranızda olacak üstelik...kadro tamamlanıyor....O Max 3 hakkında olumlu konuşursa, gelirim

Hocam aslında bi dünya güzel konular (Treble Rom, Kernel ve farklı recovery) var. Fakat o bir avuç insanı kaybetmek istemiyorum. Onları paylaşmamak için artık yarı aktifim 8=) Yoksa kendimi tutamam:@
Mi Max 3 grubu için önceliğimiz yeni konudan ziyade sizi kazanmaktır. Gerekirse tamamen pasif olurum. Sizde mecburi kalırsınız ve mi max 3 alırsınız:?

Adam gibi adam DIYARBAKIR geliyor.smirk~~smirk~~smirk~~smirk~~smirk~~smirk~~smirk~~ Mi Max 3 Team

Oyla:

techierro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi max 3
Konular
2
hocam ben mi max 2 yi gördükten sonra almaya karar vermiştim ama alana kadar mi max 3 çıktı bende onu aldım :D

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam aslında bi dünya güzel konular (Treble Rom, Kernel ve farklı recovery) var. Fakat o bir avuç insanı kaybetmek istemiyorum. Onları paylaşmamak için artık yarı aktifim 8=) Yoksa kendimi tutamam:@
Mi Max 3 grubu için önceliğimiz yeni konudan ziyade sizi kazanmaktır. Gerekirse tamamen pasif olurum. Sizde mecburi kalırsınız ve mi max 3 alırsınız:?

Adam gibi adam DIYARBAKIR geliyor.smirk~~smirk~~smirk~~smirk~~smirk~~smirk~~smirk~~ Mi Max 3 Team
Siz pasif kalamazsınız, kalırsanızda Uzmanımız Sayın resitugur hocamız var, o mesaiye başlar8=)haha--

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocam ben mi max 2 yi gördükten sonra almaya karar vermiştim ama alana kadar mi max 3 çıktı bende onu aldım :D
Çok iyi yapmışsınız, güle güle kullanın...daha önce Xiaomi varmıydı?

Oyla:

techierro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi max 3
Konular
2
Çok iyi yapmışsınız, güle güle kullanın...daha önce Xiaomi varmıydı?

Yok hocam Apple dan geçtim çift sim ihtiyacım hazıl olmuştu, android tecrübem çok yok burda uğraşarak baya bişeyler öğrendim :)

Oyla:

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Doğru yolu bulmak dedigimizde aklımıza ilk gelen siz olacaksınız

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt