İpucu Mi Max 3 Cihazıma hangi sürümleri kurabilirim

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Ersin TURGUT

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Mi Max-2
Konular
0
Merhaba arkadaslar, bi tane yurt dışı cihaz buldum 2100 tl ye Çin rom u yüklüymüs. Çin cihazların bl kilidi açık mi geliyor acaba? Global rom yükleyebilir miyim. Daha önce mi max 2 de uğramıştım bu tarz işlerle şu an huawei kullanıyorum ama bu cihaza geçmek istiyorum.

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Merhaba arkadaslar, bi tane yurt dışı cihaz buldum 2100 tl ye Çin rom u yüklüymüs. Çin cihazların bl kilidi açık mi geliyor acaba? Global rom yükleyebilir miyim. Daha önce mi max 2 de uğramıştım bu tarz işlerle şu an huawei kullanıyorum ama bu cihaza geçmek istiyorum.
Global kurup kullananlar var. Fakat xiaomi politikası gereği global olanlara güncelleme durdurulacak gibi haberler var. İlla global rom olarak düşünmenize gerek yok. Xiaomi eu, mipro... gibi bir çok seçeneğiniz var. Bende cin romu kullanıyorum, kilit açılınca xiaomi eu yada mi pro ya geçebilirim. Muhtemelen cihazın bootloderi kilitlidir. 720 saat beklemeniz gerekecek.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Ersin TURGUT

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Mi Max-2
Konular
0
Global kurup kullananlar var. Fakat xiaomi politikası gereği global olanlara güncelleme durdurulacak gibi haberler var. İlla global rom olarak düşünmenize gerek yok. Xiaomi eu, mipro... gibi bir çok seçeneğiniz var. Bende cin romu kullanıyorum, kilit açılınca xiaomi eu yada mi pro ya geçebilirim. Muhtemelen cihazın bootloderi kilitlidir. 720 saat beklemeniz gerekecek.

30 gün :) Google Play, Whatsapp vs yükleniyordur inşallah :)

Teşekkür ederim. Karar veremedim şu an alip almama konusunda sanırım beklemek daha iyi olcak :) Kayit vs cihaz bana 2400 yakin bi fiyata gelcek.

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
30 gün :) Google Play, Whatsapp vs yükleniyordur inşallah :)

Teşekkür ederim. Karar veremedim şu an alip almama konusunda sanırım beklemek daha iyi olcak :) Kayit vs cihaz bana 2400 yakin bi fiyata gelcek.
Siz bilirsiniz Google play, whatsapp falan fisman kuruluyor. En kısa zamanda mi max 3 lü olmanız dileğiyle kendinize iyi bakın

woxam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Mi max 3
Konular
0
Arkadaşlar bende max 3 9.6.4.0 rom yüklü telefon çinden gelme.Zaman zaman Şebeke sorunu yaşıyorum.gsm şebekesi şebeke 1 ve 2 de aynı sorun var telefonla arama yapmaya çalıştığımda arama başlıyor görünüyor fakat arama yapmıyor ,karşı tarafa zaman zaman ses gitmeme sorunu ve zaman zaman arandığımda aranamama sorunları var . Her zaman yapıyor ama olduğundada can sıkıyor.ne yapmamı önerirsiniz ? cihazı aldığımda unlock olarak geldi.

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
Arkadaşlar bende max 3 9.6.4.0 rom yüklü telefon çinden gelme.Zaman zaman Şebeke sorunu yaşıyorum.gsm şebekesi şebeke 1 ve 2 de aynı sorun var telefonla arama yapmaya çalıştığımda arama başlıyor görünüyor fakat arama yapmıyor ,karşı tarafa zaman zaman ses gitmeme sorunu ve zaman zaman arandığımda aranamama sorunları var . Her zaman yapıyor ama olduğundada can sıkıyor.ne yapmamı önerirsiniz ? cihazı aldığımda unlock olarak geldi.
aynı durum bende 9.6.6.0 için söz konusu,
saliharda hocanın TWRP ile rom yükleme anlatımı var ama ben tırsıyorum yapmaya. lakin şimdilik tek çözüm de bu görünüyor

Ersin TURGUT

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Mi Max-2
Konular
0
Siz bilirsiniz Google play, whatsapp falan fisman kuruluyor. En kısa zamanda mi max 3 lü olmanız dileğiyle kendinize iyi bakın

En sonunda bende Mi max 3 e kavuştum, global versiyon buldum yurt dışı :) Akşam kurduktan sonra bl kilit başvurusu yapayım lazım olur :)

Üst Alt