Yardım Mi Max 2 Wifi Sorunu

Xiaomici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacy
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
Arkadaşlar Mi Max 2 de wifi sorunu yaşıyoruz bağlantıdan düşüyor sürekli.
Burada cözüm bulamadık.
Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar MIUI Forumda konu açtım.
Sizde yaşadığınız sıkıntıları yazın,destek verin.
Çözüm bulalım.

Mi Max 2 Wifi Problem:

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
miui sürümünü düşürmek için bootloader kilidini açmanız gerekiyor diye biliyorum

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar Mi Max 2 de wifi sorunu yaşıyoruz bağlantıdan düşüyor sürekli.
Burada cözüm bulamadık.
Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar MIUI Forumda konu açtım.
Sizde yaşadığınız sıkıntıları yazın,destek verin.
Çözüm bulalım.

Mi Max 2 Wifi Problem:

Üstadım aynı sorunu bende aylarca yaşadım, en sonunda çareyi Wifi Doktor'da buldum, deneyin ve umaraım sizde de işe yarar

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

Xiaomici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacy
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
Üstadım aynı sorunu bende aylarca yaşadım, en sonunda çareyi Wifi Doktor'da buldum, deneyin ve umaraım sizde de işe yarar

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
yaramadı.modemi güncelleyeceğim olmazsa modemi değişeceğim oda olmazsa son çare miui 8 e geri dönüş.

Oyla:

kml64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
xperia z1
Konular
0
5 aydır mi max 2 kullanıyorum, ekran kırıldı ve 2 gün önce ekran değişimi gerçekleşti. Ekran değiştiğinden beri WiFi çekim gücü çok düştü. Modem ile yan yana koyunca ancak full çekiyor ve o zaman bile hızlı değil. Daha önce hiç böyle bir sorun yoktu. Artık eskiden çektiği yerlerden çekmiyor. Sebep ne olabilir cevaplarsanız sevinirim.

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
5 aydır mi max 2 kullanıyorum, ekran kırıldı ve 2 gün önce ekran değişimi gerçekleşti. Ekran değiştiğinden beri WiFi çekim gücü çok düştü. Modem ile yan yana koyunca ancak full çekiyor ve o zaman bile hızlı değil. Daha önce hiç böyle bir sorun yoktu. Artık eskiden çektiği yerlerden çekmiyor. Sebep ne olabilir cevaplarsanız sevinirim.
wifi anteninde temassızlık olabilir tamir yaptırdığınız yere tekrar müracat edin sorununuzu belirtin çözümü uzun bir işlem degildir

Oyla:

kml64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
xperia z1
Konular
0
wifi anteninde temassızlık olabilir tamir yaptırdığınız yere tekrar müracat edin sorununuzu belirtin çözümü uzun bir işlem degildir

Konuştum gönderin bakalım dediler ama WiFi anteni anakart üzerinde oraya işlem yapmadık dediler. Yarın gönderiyorum inşallah çözülür sonucu yazarım, ilginiz için teşekkür ederim.

Oyla:

Özlem3406

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özlem
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Merhaba.. birebir aynı şeyleri yaşamışız. Benim de 3 gün önce Mi max 2'nin ekranı kırıldı. Zar zor parçasının bulunduğu bir yer bulup yaptırdım. Ancak ekran yapıldığı günden sonra wifi dediğiniz gibi ancak modemin yanına gelince çekmeye başladı. Tamirden geldiği gün aynı zamanda bir güncelleme gelmişti, onu yüklemiştim. Ondan mı kaynaklanıyor, ekran takılırken mi bir şey oldu anlayamadım... Siz ne yaptınız? Sorun çözüldü mü?
Arkadaşlar sizce güncellemeden mi kaynaklı, ekran değisiminden mi kaynaklıdır bu sorun?
[doublepost=1517846377,1517845962][/doublepost]Bu arada Global 9.2.1.0 kararlı sürümü yüklü şu anda

Oyla:

kml64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
xperia z1
Konular
0
Merhaba.. birebir aynı şeyleri yaşamışız. Benim de 3 gün önce Mi max 2'nin ekranı kırıldı. Zar zor parçasının bulunduğu bir yer bulup yaptırdım. Ancak ekran yapıldığı günden sonra wifi dediğiniz gibi ancak modemin yanına gelince çekmeye başladı. Tamirden geldiği gün aynı zamanda bir güncelleme gelmişti, onu yüklemiştim. Ondan mı kaynaklanıyor, ekran takılırken mi bir şey oldu anlayamadım... Siz ne yaptınız? Sorun çözüldü mü?
Arkadaşlar sizce güncellemeden mi kaynaklı, ekran değisiminden mi kaynaklıdır bu sorun?
[doublepost=1517846377,1517845962][/doublepost]Bu arada Global 9.2.1.0 kararlı sürümü yüklü şu anda
mesajınıza şimdi cevap verebildiğim için üzgünüm epey zaman geçmiş. malesef telefonum hala gelmedi. wifi parçasını sipariş ettik bekliyoruz dediler. ben istanbuldaki xiaomi teknik servis isimli bir yerde yaptırmıştım. siz nerde tamir ettirdiniz?

Oyla:

Özlem3406

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özlem
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Ben de İstanbul Kadıköy Hasanpaşada yaptırmıştım. Wifi modemle aynı odada olmadan kesinlikle çekmiyor. Tekrar götürüp içini açtırmaktan da korkuyorum açıkçası. Bu sefer daha kötü olur diye korkuyorum. Çünkü dokunmatiğinde vs. Sıkıntı yok. Çok kararsızïm
[doublepost=1520361239,1520279377][/doublepost]Yazılımsal olmadığına emin oldum, keşke yazılımsal olsaydı çözümü daha kolay olurdu..

Oyla:
Üst Alt