Rom Mi Max 2 SuperiorOS Rom (UnOffical)(Pie)(9.0) 13.09.2019

silentkiller35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamil
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Hocam emeğine ve eline sağlık. Bugün kurmak nasip oldu. Biraz yeni yetmeyim bu işlerde. Bir kaç ufak hata paylaşacağım varmı çözümü yada karşılaşan yardımcı olursanız sevinirim.
1. Ana ekran uygulamasında Lawnchair çökme hatası ve Pixel Launcher kapatıldı hatası alıyorum.(Simge boyutlarını biraz büyütmek için ayar yaparken aldım hataları)
2. Kamera(Sanırsam Google Camera yüklü ve iki adet var) durduruldu hatası aldım.
3. Çağrı yönlendirme bölümünü bulamadım.
4. Arama butonu iki tane var.

Şimdilik bunlar gözüme çarpan hatalar. Yardımcı olabilecek hocalarımıza ve arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Hocam emeğine ve eline sağlık. Bugün kurmak nasip oldu. Biraz yeni yetmeyim bu işlerde. Bir kaç ufak hata paylaşacağım varmı çözümü yada karşılaşan yardımcı olursanız sevinirim.
1. Ana ekran uygulamasında Lawnchair çökme hatası ve Pixel Launcher kapatıldı hatası alıyorum.(Simge boyutlarını biraz büyütmek için ayar yaparken aldım hataları)
2. Kamera(Sanırsam Google Camera yüklü ve iki adet var) durduruldu hatası aldım.
3. Çağrı yönlendirme bölümünü bulamadım.
4. Arama butonu iki tane var.

Şimdilik bunlar gözüme çarpan hatalar. Yardımcı olabilecek hocalarımıza ve arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim.
Teşekkürler hocam.Yükleyen hocalarım eminim ki konuya dönüş yapıcaklardır,hatalar için.Tabi bu arada nasıl yüklediğiniz de önemli.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silentkiller35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamil
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Teşekkürler hocam.Yükleyen hocalarım eminim ki konuya dönüş yapıcaklardır,hatalar için.Tabi bu arada nasıl yüklediğiniz de önemli.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam birebir yaptım sıralamayı başka yerlerden arıyorum gcam ama bulamadım bakalım.

Üst Alt