Rom Mi Max 2 | STAG OS [9.0][AOSP] 15-10-2019 UnOfficial

Skywalker1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
mi5s Plus
Konular
3
Rom yükledim her hangi bir sıkıntı yok aramada eko sorunu varmı daha görüşme yapmadım uygulamalardan atma durma gibi sorun yok hızlı şarj ve 4.5G yok

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Rom yükledim her hangi bir sıkıntı yok aramada eko sorunu varmı daha görüşme yapmadım uygulamalardan atma durma gibi sorun yok hızlı şarj ve 4.5G yok
Dediğim gibi hocam, herhangi bir eko sorunundan bahsedilmemiş ve geliştiricinin paylaşmış olduğu görsellerde LTE simgesi görülmektedir. Arama kısmına gelin ve *#*#4636*#*# tuşlatın. Gelen ekranda "Telefon Bilgileri 1-2" Sim kartınız kaçıncı slota takılıysa seçiniz. Daha sonra "Tercih Edilen Ağ Türünü Ayarla" Kısmından ayarlayabilirsiniz. 4.5G değil de 4G yazıyor veya LTE yazıyor olabilir hocam. Bu sadece isim, ikon gibidir. 4G mutlaka vardır.

Skywalker1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
mi5s Plus
Konular
3
Dediğim gibi hocam, herhangi bir eko sorunundan bahsedilmemiş ve geliştiricinin paylaşmış olduğu görsellerde LTE simgesi görülmektedir. Arama kısmına gelin ve *#*#4636*#*# tuşlatın. Gelen ekranda "Telefon Bilgileri 1-2" Sim kartınız kaçıncı slota takılıysa seçiniz. Daha sonra "Tercih Edilen Ağ Türünü Ayarla" Kısmından ayarlayabilirsiniz. 4.5G değil de 4G yazıyor veya LTE yazıyor olabilir hocam. Bu sadece isim, ikon gibidir. 4G mutlaka vardır.
*# yaptım ama olmuyor Bağlantı sorunu ve geçersiz mmu yazıyor

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Hocam konuya eko için fix dosyası ve graphics driver linkini ekleyip sırasıyla yükleme şeklini yazarmısınız

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Eko sorunu mu yaşadınız?
Hocam bu romların hepsinde vardı eko sorunu xda sitesindeki bütün romları yükledim denedim ben o dosyayı yükleyince düzeliyordu birde hocam super os var orda içlerinden en iyisi denilebilecek bir rom ama ondada launcher uygulaması çöküyor ona bir bakıp düzeltme yapabilme imkanınız varmı

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam bu romların hepsinde vardı eko sorunu xda sitesindeki bütün romları yükledim denedim ben o dosyayı yükleyince düzeliyordu birde hocam super os var orda içlerinden en iyisi denilebilecek bir rom ama ondada launcher uygulaması çöküyor ona bir bakıp düzeltme yapabilme imkanınız varmı
Konuyu güncelledim, indirip flashlayabilirsiniz.
Bahsettiğiniz ROM dosyasını indirip düzenleyebileceğimi sanmıyorum hocam. Uygulama düzenleyecek kadar bilgim yok maalesef.

Üst Alt