Rom Mi Max 2 | STAG OS [9.0][AOSP] 15-10-2019 UnOfficial

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Şimdi eklediğiniz graphics dosyası v5 olan onu yükleyince siyah ekranda kalıyor hocam İngilizcem olmadığı için anlamıyorum xda da onu romdan sonramı yoksa gapsdan sonramı yüklenecek yoksa siyah ekranda kalıyor telefon v4 olanı yükledim acıldı ama bunda acılmadı biz yazılan şekilde yüklüyoruz ama siz geliştiricisiniz galiba bi çözüm varsa ordan inceleyip anlatırsanız iyi olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu güncelledim, indirip flashlayabilirsiniz.
Bahsettiğiniz ROM dosyasını indirip düzenleyebileceğimi sanmıyorum hocam. Uygulama düzenleyecek kadar bilgim yok maalesef.
Anladım hocam teşekkürler

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Şimdi eklediğiniz graphics dosyası v5 olan onu yükleyince siyah ekranda kalıyor hocam İngilizcem olmadığı için anlamıyorum xda da onu romdan sonramı yoksa gapsdan sonramı yüklenecek yoksa siyah ekranda kalıyor telefon v4 olanı yükledim acıldı ama bunda acılmadı biz yazılan şekilde yüklüyoruz ama siz geliştiricisiniz galiba bi çözüm varsa ordan inceleyip anlatırsanız iyi olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anladım hocam teşekkürler
Konuda bahsetmemiş bu ROM'un geliştiricisi, ben farklı platform geliştiricisiyim hocam. Kurulum adımlarını tekrardan güncelledim inceleyebilirsiniz.

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Konuda bahsetmemiş bu ROM'un geliştiricisi, ben farklı platform geliştiricisiyim hocam. Kurulum adımlarını tekrardan güncelledim inceleyebilirsiniz.
Tamam hocam mi max 2 pie romlara bir Türk eli değmeden bizim kullanacağımız hale gelemeyecek galiba)

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Tamam hocam mi max 2 pie romlara bir Türk eli değmeden bizim kullanacağımız hale gelemeyecek galiba)
İnanın nasıl geliştirildiği hakkında hiç bilgi sahibi değilim. Aslında geliştirmeyi isterdim bir ROM.

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
bu roma güncelleme gelmiş düzenlermisiniz hocam