Rom Mi Max 2 - MIUI_10 Global Stable Rom V10.3.1.0 /Global Beta Rom 9.6.27 (7.1)

darkaltair

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Toprak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Merhaba hocalarım ben de şuan eu global beta rom kurulu birkaç sorundan dolayı greeshan veya MIUI global beta Roma geçiş yapmak istiyorum fakat twrp wipe işleminden sonra install yapip cihazı açmaya çalıştığında mi ekranında kalıyor ve acilmiyor. ( Yükleme işareti dahi çıkmıyor) Elimde bilgisayar yok mı flash tool kullanamam . Başka bir seçeneğim var mıdır ? Şimdiden cevaplariniz için teşekkürler

Hocam daha iki gün önce aynı sıkıntıyı yaşadım. Greeshanda idim ve yeni stabili direkt olarak yüklemek istedim (her zaman yaptığım şey, sıfırlamadan sorunsuz olurdu) ancak bu sefer olmadı. Hatta mi room vs. de denedim yine olmadı. Aha dedim cihazı brick ettik :) En son global beta fastboot romu indirip mi flashden kurdum. Sonra dayanamadım yine mi room kurmak istedim yine olmadı ve mi ekranında takıldı kaldı. Tekrar global betaya döndüm fastboottan. Rootlayıp içini de tertemiz edince sd maid ve titanium ile baktım güzel oldu hala duruyorum :D Bir süre daha global betada takılıp başka romlara dönerim ben de.

Ve işin tuhaf tarafı tecrübesiz olmamama rağmen lazy flasher veya magisk flashlamak aklıma gelmedi her zaman otomatik root yaptığı için kurduğum romlar :D Demek ki olabiliyor böyle şeyler.

Bu yazım da burada kalsın ki ihtiyacı olan olur ise buradan baksınlar ve yalnız olmadıklarını anlasınlar :D

.Tncy.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuncay
Cihazım
Max 2
Konular
0
Başka custom çin romlarından buraya dönerken sorun oluşuyor garip bir şekilde. Çözümü olarakds harici olarak hangi sürümü kuracaksınız onun firmwareını kullanın.
Çünkü 9.6.27den sonra firmwarelar ayrıldı. Çin farklı global farklı olduğu için böyle bir sorun doğuyor.

engncnk1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
android 7
Cihazım
mi max 2
Konular
10
merhaba global 10.3.1 kararlı sürümdeyim.Bu sürüme yeni geçtim fakat karanlık mod yüz tanıma gibi özelikler bende yok sebebi nedir acaba.Geliştirici seçeneklerinde de karanlık mod yok.

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Bendede karanlık tema ve yüz tanıma yok neden acaba cohci52

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
Bendede karanlık tema ve yüz tanıma yok neden acaba cohci52
Merhaba hocam kusura bakmayın, özel işlerim vardı foruma bakamadım pek bugün.Bu sorunun cevabını bence Max 2 ve global rom kullananların vermesi daha sağlıklı olur.Biliyorsunuz bende artık RN7 var.

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
MIUI 11 geldi diye haber vardı. Ona noldu?
Beklemedeyiz. 5 gün içinde verilmesi gerek.

g7mor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gündüz MOR
Cihazım
zte nubia z9
Konular
1
merhaba,
twrp hariç her şeyi sildim, sd karttan romu yükleyemedim. beta rom vardı, stable indirdim. bilgisayardan yapamıyorum, işletim sistemi cihazı görmüyor. ne yapayım?

Üst Alt