Rom Mi Max 2 MIUI 11 Android 9 Port Rom Beta 20.2.17 (By Li Ming & By Sanek)

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Tek sorun dil olsun. Geri kalan şeylerde sorun var mı? Bu tip romlarda en büyük sorun bence ne modu yüklersen yükle hoparlör sesi çok kötü. Onla ilgili bir gelişme var mı?
Hoparlörler de sorun yok dil sorunu var birde bazı şeyler Çince

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Hocam bu romu daha test etme imkanı olmadı ama bunun önceki sürümlerini test etmistim. Hoparlör konusunu dert etmeyin MIUI bazlı port romlarda hoparlör iyi. Google plau storeyi romu kurduktan sonra ana ekrandan yüklüyorsunuz. Türkçe dil desteği yok, içinde bazı yerler sıkıcı bir şekilde çince. Bölge degismiyor. Bu genel olarak aynı. Bu romda çözülmediyse: tema uygulaması ve mi hesaba giriş mümkün değil. Ve aramalarda eko sorunu yok.

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Hocam bu romu daha test etme imkanı olmadı ama bunun önceki sürümlerini test etmistim. Hoparlör konusunu dert etmeyin MIUI bazlı port romlarda hoparlör iyi. Google plau storeyi romu kurduktan sonra ana ekrandan yüklüyorsunuz. Türkçe dil desteği yok, içinde bazı yerler sıkıcı bir şekilde çince. Bölge degismiyor. Bu genel olarak aynı. Bu romda çözülmediyse: tema uygulaması ve mi hesaba giriş mümkün değil. Ve aramalarda eko sorunu yok.

Tema olaymış iyiymiş aslında. Gapps deyince aosp rom sanmıştım ben. Dediğiniz gibiyse hiç uğraşmayın o zaman hocam. Kalsın.

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Tema olaymış iyiymiş aslında. Gapps deyince aosp rom sanmıştım ben. Dediğiniz gibiyse hiç uğraşmayın o zaman hocam. Kalsın.
Hocam tema ve mi hesabında bi sıkıntı yok ben yükledim ama dil İngilizce ve bazı yerler Çince misal tarayıcı felan yoksa ben çok rom deneyen biri olarak söylüyorum eu rom kullanıyorum bundan daha akıcı dil sorunu olmasa harika bir rom

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Hocam tema ve mi hesabında bi sıkıntı yok ben yükledim ama dil İngilizce ve bazı yerler Çince misal tarayıcı felan yoksa ben çok rom deneyen biri olarak söylüyorum eu rom kullanıyorum bundan daha akıcı dil sorunu olmasa harika bir rom

En son ben de eu romdayim. Mi room düşündüm. O da çok iyi değil sanırım. Dediğiniz gibiyse buna da bakabilirim. Usenmezsem bakayım. İndireyim de bi yn~~

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
En son ben de eu romdayim. Mi room düşündüm. O da çok iyi değil sanırım. Dediğiniz gibiyse buna da bakabilirim. Usenmezsem bakayım. İndireyim de bi yn~~
Hocam yükleme hiç iki saat iş çıkar dil İngilizce Çince birbirine giriyor bu roma dil ekleyecek bi ekip olsa çok güzel olur yada telegram da herkez ısrar etse belki yaparlar

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Hocam yükleme hiç iki saat iş çıkar dil İngilizce Çince birbirine giriyor bu roma dil ekleyecek bi ekip olsa çok güzel olur yada telegram da herkez ısrar etse belki yaparlar

Max2 artık ölü hocam. Toprağı da serptiler üstüne :)) Kimsenin birşey yapacağını sanmam. Ben de vazgeçtim zaten. Takasa verebilirsin vereceğim en iyisi.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Deneyip de memnun kalan var mı? Bir sorunu var mı acaba?
Hocam majör problem olarak dil problemi var. Bazı yerler çince ve sistem dili ingilizce. Türkçe'ye dönmüyor. bu da çakma gösteriyor telefonu. O yüzden miui11 greeshan ya da mi roomu öneririm.

Üst Alt