Yardım Mi max 2 kendini sürekli resetliyor.

nfnk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ufuk
Cihazım
mi max 2
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global version
Telefon Modeli
mi max 2
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba,
1 buçuk yıldır severek kullandığım Mi max 2 Cihazım kendiliğinden sürekli resetlemeye başladı. Ortalama 5 sn yede bir resetliyor. Sadece logo çıkıyor. recovery kısmına giriyor fakat kendini resetlediği için ilerleyemiyorum. Sorun ne olabilir? Ne yapabilirim?

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Herhangi bir işlem yaptınızmı olmayan bir uygulama kurdunuzmu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yapabilirseniz hard reset yapıp deneyin bir yoksada rom yükleyin

Oyla:

nfnk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ufuk
Cihazım
mi max 2
Konular
1
Herhangi bir işlem yaptınızmı olmayan bir uygulama kurdunuzmu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yapabilirseniz hard reset yapıp deneyin bir yoksada rom yükleyin
Hayır kurmadım kendiliğinden oldu. İşin garibi telefon koltuğun üstünde kullanmadığım zaman logoyu gördüğümde farkettim. Hard resetten kastın tüm ses tuşları ve kapama tuşlarına aynı anda bastığımızda çıkan recovery ekranından bahsediyorsan ordada sürekli reset atıyor. sadece yön tuşları ile menüyü kaydırma oluyor. power ile seçemiyorum ve gene birkaç saniye sonra restleniyor.

internet den bulduğum resim. Bu resim bana ait değil. malum çekemiyorum resmini... attaki resimdeki menülerden herhangi birini yön tuşlaru ile seçebiliyorum. Fakat. power tuşuna basınca diğer alt menülerine girmiyor. Bu ekranda olsam bile kendini birkaç sn sonra resetliyor..

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Hayır kurmadım kendiliğinden oldu. İşin garibi telefon koltuğun üstünde kullanmadığım zaman logoyu gördüğümde farkettim. Hard resetten kastın tüm ses tuşları ve kapama tuşlarına aynı anda bastığımızda çıkan recovery ekranından bahsediyorsan ordada sürekli reset atıyor. sadece yön tuşları ile menüyü kaydırma oluyor. power ile seçemiyorum ve gene birkaç saniye sonra restleniyor.

internet den bulduğum resim. Bu resim bana ait değil. malum çekemiyorum resmini... attaki resimdeki menülerden herhangi birini yön tuşlaru ile seçebiliyorum. Fakat. power tuşuna basınca diğer alt menülerine girmiyor. Bu ekranda olsam bile kendini birkaç sn sonra resetliyor..

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Cohci52 hocam Skorpi hocam baksın bir

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Fastboot moda giriyor mu peki ?

Ses azaltma ve güç tuşuna basılı tutarak?

Oyla:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Bu mesajı yazdığımdan beri yapıyor (4 saattir.). Şarzının bitmesini bekliyorum. Ama bitecek gibi değil :)
Aynen hocam bekleyin tamamen boşalsın,açmayın bir süre,bana batarya bitik gibi geldi ama açılırsa fastboot modda xioami tool ile global rom kurmayı deneyin.Durumu burada paylaşırsınız yine.

Oyla:

nfnk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ufuk
Cihazım
mi max 2
Konular
1
Aynen hocam bekleyin tamamen boşalsın,açmayın bir süre,bana batarya bitik gibi geldi ama açılırsa fastboot modda xioami tool ile global rom kurmayı deneyin.Durumu burada paylaşırsınız yine.
pek batarya olacağını sanmıyorum. Ama görücez. Eski sony telefonum da bu şekilde bozulmuştu anakart demişler de bende bunu aldım. Buda aynı şekilde bozuldu....

Oyla:
Üst Alt