Mi Max 2 için MIUI 8 Global Beta Rom 7.7.13 Yayınlandı

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Konuyu niye uzatıyoruz ki....TMP1 Mirror Linki daha yeni eklendi....bende indiriyorum zaten

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Sıkıntı yok hocam ;) zaten bug olmasaydı şaşardım :D ekran simge düzenini değiştirdiğimde miui launcher kilitleniyor hiçbir hareket işlemiyor back ve home çalışmıyor sadece menu/task tusu çalışıyor birde notification bar çalışıyor :@ sorunu gidermek için miui launcher durdurmak gerekiyor. |(

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sıkıntı yok hocam ;) zaten bug olmasaydı şaşardım :D ekran simge düzenini değiştirdiğimde miui launcher kilitleniyor hiçbir hareket işlemiyor back ve home çalışmıyor sadece menu/task tusu çalışıyor birde notification bar çalışıyor :@
EU Beta'da da aynısı Söz konusu.....tekrar Kararlı Aylık Global'e dönüyorum......Bundan böyle, ne haftalık EU, ne Global yüklemem....Aylık kararlı Global en sorunsuz sürüm...bundan böyle sadece ilerde CR yüklerim, denemek için....

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
EU Beta'da da aynısı Söz konusu.....tekrar Kararlı Aylık Global'e dönüyorum......Bundan böyle, ne haftalık EU, ne Global yüklemem....Aylık kararlı Global en sorunsuz sürüm...bundan böyle sadece ilerde CR yüklerim, denemek için....

Size katılıyorum üstad

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Stres yapmayın bu telefona sahip 2 kişi var zaten gördüğüm kadarıyla clap~~ 3. şahısta ben olacağım ama satıcı bulamıyorum. GG da 1,409 liraya cepport satıyor.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Stres yapmayın bu telefona sahip 2 kişi var zaten gördüğüm kadarıyla clap~~ 3. şahısta ben olacağım ama satıcı bulamıyorum. GG da 1,409 liraya cepport satıyor.
Stres falan yaptığımız yok....3 ncü bir Arkadaşımız daha var....Sizde inşallah yakında aramıza katılır ve bunları Stress yapmadan yükler ve yükledikten sonra, yine Stress'siz bir şekilde, nelerin çalışmadığını bizlerle paylaşırsınız....8=)haha--haha--

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merakla beklenildiği söylenen Split Screen uygulamasının Nasıl çalıştığını veya çalışıp çalışmadığını maalesef Test edemedik....Üzgünüm;(
Split Screen'siz Cihazımızı kullanmakta ne kadar da zorlanacağız şimdi kimbilir....;(:@

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Hahaha çok güldüm ya, bencede acayip zorlanacağız şimdi, official china forumda yeni açılan her 10 konudan 6 sı split screen di :D

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hahaha çok güldüm ya, bencede acayip zorlanacağız şimdi, official china forumda yeni açılan her 10 konudan 6 sı split screen di :D
Yok valla Telefonumu şimdi Split Screen'siz Nasıl kullanacağım diye kara kara düşünüyorum...Gece uyku da girmez artık Göz'üme....umarım en yakın zamanda bir Hata giderme Güncellemesi yayınlarlar da, rahatlarız....8=)haha--haha--

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Yoğun bir işte çalıştığım için devamlı rom kuramam sizi takip ederim hangisi iyi derseniz boş bir zamanımda onu kurar geçerim. Artık 30 yaşımı girdim
Stres falan yaptığımız yok....3 ncü bir Arkadaşımız daha var....Sizde inşallah yakında aramıza katılır ve bunları Stress yapmadan yükler ve yükledikten sonra, yine Stress'siz bir şekilde, nelerin çalışmadığını bizlerle paylaşırsınız....8=)haha--haha--

oyun oynayasımda yok haha--

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Kullanamadık diye çok stres yaptık :P zaten 2 kişiyizde Skorpi hocam. :D Sayın cedayroy siz en iyisi usturuplu bir şekilde bizi takipte kalın . Bu arada yaş gözümde bir kriter değildir ama illaki yaş konusuna gelirsek bende 35 üzeriyim |( Eğer yanlış hatırlamıyorsam sayın Skorpi üstadımda sizin iki katı yaşınızda 8=)

Üst Alt