Rom Mi Max 2 Havoc-OS-v2.9-[9.0]-Oxygen-[UnOfficial][stable]20190909

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Kırdın hevesi mi hocam
Yüklemiyorum ozaman.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haha yok hocam. Deneyin, her cihazda farklı sonuçlar doğuruyor. Mesela farklı farklı sonuçlar aldım. 3 kez kurdum. Son fw yükleyip denedim, eski fw ile denedim birde bir önceki havoc rom üzerine kurdum denedim. Yeni fw varken havoc kasıntılı ve hantal. Eski fw ( V10.2.1.0.NDDMIXM ) üzerine ve bir önceki havoc üzerine kurdum gayet güzel. Hatta pil konusunda evet daha agresif cihaz. Eu romun berbat şarjını görünce ilaç gibi geldi. Benim için hala tek sorunu whatsapdaki kamera renk olayı. Yoksa eko falan çok nadir ve çok az oluyor. Özelleştirmeleri ve google asistan ile çok hoş oluyor havoc rom. Bildiğin android one ve RR rom tadında. Sabahtan bu yana yüklü ve kullanıyorum

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Haha yok hocam. Deneyin, her cihazda farklı sonuçlar doğuruyor. Mesela farklı farklı sonuçlar aldım. 3 kez kurdum. Son fw yükleyip denedim, eski fw ile denedim birde bir önceki havoc rom üzerine kurdum denedim. Yeni fw varken havoc kasıntılı ve hantal. Eski fw ( V10.2.1.0.NDDMIXM ) üzerine ve bir önceki havoc üzerine kurdum gayet güzel. Hatta pil konusunda evet daha agresif cihaz. Eu romun berbat şarjını görünce ilaç gibi geldi. Benim için hala tek sorunu whatsapdaki kamera renk olayı. Yoksa eko falan çok nadir ve çok az oluyor. Özelleştirmeleri ve google asistan ile çok hoş oluyor havoc rom. Bildiğin android one ve RR rom tadında. Sabahtan bu yana yüklü ve kullanıyorum
Hocam şuan kullandığınız firmwarenin linkini paylaşma şansınız var mı ? havocOS Roma geçmeyi düşünüyorum da şarj olayı benim içinde çok önemlihaha--

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Son kez standart yolla yuklemeyi deneyim dedim ve -10 fix beinj dosyası bende işe yaradı. Eko tamamen bitti arti mikrofon ve hoparlör çok iyi çalışıyor. Sanırım o gün klavyeden şikayetçi olmam bataryanın bitmesinden kaynaklıydı. Şuan öyle bir sıkıntı yok. Tek sorun güncelleme çıkmış ben hala bir önceki sürümdeyim. Rom kurmaktan sıkıldım. O yüzden kasinmaya başladığımda yeni sürümü yüklerim artık :D
Çok sasirtici ya. Bende hic bir kasma olmuyor. Kardesim romu kurmadan bir kez mi flash ile stok romu flashlamayi denermisin? Sonra tekrar twrp flashla ve direk bunu kur. Tabi bazen yoruluyor insan. Ama Bence kalinti dosyalar kaliyor yada daha once kurdugun bir rom ile cakisiyor. Mesela ben bir kac rom deneyip bunu kurarsam evet bazi bolgelerde kasmalar oluyor. Mesela ekran gec aciliyor, numara cevirirken kasmalar oluyor, sarj hizli bitiyor. Ama stok rom uzeribe kurarsam hic sorun kalmiyor. ( Kronik olanlar haric) Dunden bu yana 50 kez gorusme yaptim bi kez bile eko yapmadi. Yada bir donma yapmadi. Ozellikle yazi yazarken eu roma gore daha hizli yazabiliyorum, eu romda otomatik tamamlama kapali iken cihaz hizima yetisemiyor, bu romda bastigimi hissediyorum tepkileri cok iyi.. Yinede bu romun custom oldugunu, hali hazirda cihazimiza pie verilmedigini unutmamak lazim.

Dun sabah eu kurdum, bunda aldigim hazzi alamadim ve geri dondum. Ama direk bu romu kurmustum baktim sarj hizli bosaldi. Hemen stok romu flashladim pc ile. Ardindan bunu kurdum, suan cok guzel. Tabi bana gore :)

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam şuan kullandığınız firmwarenin linkini paylaşma şansınız var mı ? havocOS Roma geçmeyi düşünüyorum da şarj olayı benim içinde çok önemlihaha--

Hocam fw olarak kurmadım. Stabil ( V10.2.1.0.NDDMIXM ) sürümünü kurmuştum. Şuan baktığımda stabil sürüm 10.3 olarak var netde. Her cihazda nedense farklı sonuçlar veriyor bu rom :D Romu kurun ve hatalı bölümleri varmı bir bakalım istersen.

Son kez standart yolla yuklemeyi deneyim dedim ve -10 fix beinj dosyası bende işe yaradı. Eko tamamen bitti arti mikrofon ve hoparlör çok iyi çalışıyor. Sanırım o gün klavyeden şikayetçi olmam bataryanın bitmesinden kaynaklıydı. Şuan öyle bir sıkıntı yok. Tek sorun güncelleme çıkmış ben hala bir önceki sürümdeyim. Rom kurmaktan sıkıldım. O yüzden kasinmaya başladığımda yeni sürümü yüklerim artık :D

Cidden çok sevindim. En başından beridir diyorum, eko sorunu cidden bende de yok. Ama ne hikmetse, bir önceki romun etkisi bile oluyor.. Her cihazda bu yüzden farklı sonuçlar doğuyor sanırım.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Hocam fw olarak kurmadım. Stabil ( V10.2.1.0.NDDMIXM ) sürümünü kurmuştum. Şuan baktığımda stabil sürüm 10.3 olarak var netde. Her cihazda nedense farklı sonuçlar veriyor bu rom :D Romu kurun ve hatalı bölümleri varmı bir bakalım istersen.

Cidden çok sevindim. En başından beridir diyorum, eko sorunu cidden bende de yok. Ama ne hikmetse, bir önceki romun etkisi bile oluyor.. Her cihazda bu yüzden farklı sonuçlar doğuyor sanırım.
Teşekkürler hocam. Kesinlikle bir önceki romunda etkisi var,haklisiniz. Ayrıca birşey eklemek istiyorum dün stock gappsı ilkkez yükleyip denemek istedim. Google cameranjn çalışmasını engelliyor. Hiç birsekilde açılmıyor. O yüzden havoc yüklemek isteyen varsa pico ya da en fazl Nano gapps seçsin ama pico önerilir. Bende fırsattan istifade son sürümü yükledim.

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Hocalarım şuan son sürümü kullanıyorum. Sizce bir önceki sürüm mü daha iyi yoksa son sürüm mü teşekkürler.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
İki sürümde de performans ve yenilik bakımından çok farkedilir bir fark yok. Aynı eu veya greeshan gibi. Ama güncel olanı kurmak daha iyi olur

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Son aldığım duyumlara göre Sayın cohci52 hocamızı da maalesef kaybetmiş bulunuyoruz....Max 2 cilere ne oluyor böyle yahu?

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Son aldığım duyumlara göre Sayın cohci52 hocamızı da maalesef kaybetmiş bulunuyoruz....Max 2 cilere ne oluyor böyle yahu?

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Hocam korkuttun beni ya, kaybetmis bulunuyoruz falan diyince. Sonra anladim cihazi sattigini ima ettigini. Ama Cidden uzuldum, umarim öksüz kalmayiz. Yinede en azindan biz buradayiz, hayirlisi olsun.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt