Soru Mi Max 2 Global Stable Bildirim Sorunu

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
Arkadaslar merhaba efsane makine mi max 2 kullanicilarindan biriyim global stable son versiyonu kullaniyorum. Acayip bir bildirim sorunu var ve cozemedim bir turlu. Autostart menusunde uygulamalar otomatik baslatilmaya acik, bildirim izinlerinde izinlerin hepsi acik fakat hala instagram twitter hatta whatsapp gibi uygulamalar dan bildirim gec geliyor. 5 6 saat sonra bir bakiyorum mesaj gelmis. Bu sorunu yasayan cozen var midir aramizda ? Suanlik custom rom kullanamiyorum cunku seyahatteyim. Bir ton uygulama yuklu her uygulamada da bayagi veri inik oldugu icin silemiyorum. Bu arada android 9 gelmeyecek sanirim bu da üzücü bir haber bu cihaz daha cok guncelleme almasi gerekiyordu, android versiyon guncellemesinden bahsediyorum.

Son düzenleme:

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
Anlamak için 3 defa okudum ama şöyle diyim hocam. Aynı sorunlar bende de vardı. Mi Room'a geçtim. Bildirimler zamanında geliyor. MIUI 11ile düzeltilir herhalde

Oyla:

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
Anlamak için 3 defa okudum ama şöyle diyim hocam. Aynı sorunlar bende de vardı. Mi Room'a geçtim. Bildirimler zamanında geliyor. MIUI 11ile düzeltilir herhalde
Cok ozur dileyerek imla hatalarini duzelttim kisaca. Hocam valla bu hatalarla kullanilmiyor global stable simdi mi room kursam oficial mi bilmiyorum recovery falan yuklemem gerekecek. Bu versiyonda bu bildirim sorunu cozulememis mi, guncellemeyi beklemek istemiyorum bu sekilde kullanilmamistir heralde cozen vardir diye dusunuyorum.

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Cok ozur dileyerek imla hatalarini duzelttim kisaca. Hocam valla bu hatalarla kullanilmiyor global stable simdi mi room kursam oficial mi bilmiyorum recovery falan yuklemem gerekecek. Bu versiyonda bu bildirim sorunu cozulememis mi, guncellemeyi beklemek istemiyorum bu sekilde kullanilmamistir heralde cozen vardir diye dusunuyorum.
Hocam o bildirim sorununu bı cozemediler gitti. Miui11 bekleyin ve sık sık bildirim beklediğiniz uygulamalara gir çık yapın. Bana da bazen bildirimler çok geç ve tekrarlanarak geliyor. Sinir bozucu bir durum.

Oyla:

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
Hocam o bildirim sorununu bı cozemediler gitti. Miui11 bekleyin ve sık sık bildirim beklediğiniz uygulamalara gir çık yapın. Bana da bazen bildirimler çok geç ve tekrarlanarak geliyor. Sinir bozucu bir durum.
miui 11 geldi kurduk bakalim duzelmis mi sizde duzelirse geri bildirimde bulunursaniz sevinirim valla yoksa bildirim sorunuyla telefon kullanilmaz

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
miui 11 geldi kurduk bakalim duzelmis mi sizde duzelirse geri bildirimde bulunursaniz sevinirim valla yoksa bildirim sorunuyla telefon kullanilmaz
Sınavlar var bu hafta kurmam ben hocam. Siz yorumlarınızı yazarsanız iyi olur.

Oyla:

lonelywarrior40

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Samsung
Konular
5
Merhabalar, güncelleme geldi ve kurduk. Bildirim sorunları (benim muzdarip olduğum sadece instagram) devam etmesinin yanında resmen yarı yarıya düşen de bir batarya performansı oluştu. Bilen, çözebilen varsa bilgilendirsin lütfen

Oyla:

turgayt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay
Cihazım
mi max 2
Konular
6
dün gece kurdum bildirim sorunu yoktu sabah temayı değiştirdim bildirim sorunu başladı

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Bu tekrar eden bildirimler ve kayan bildirim sorunları gerçekten can sıkıcı. Aosp rom kullanıyorum bir kaç gündür ve MIUI roma tam geri dönmek isterken bildirim geliyor ve yağ gibi ekranda kayıyor. Tüm hevesim kaçıyor.

Oyla:

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
Bu tekrar eden bildirimler ve kayan bildirim sorunları gerçekten can sıkıcı. Aosp rom kullanıyorum bir kaç gündür ve MIUI roma tam geri dönmek isterken bildirim geliyor ve yağ gibi ekranda kayıyor. Tüm hevesim kaçıyor.
official aosp rom ciksa ota alan ben de kurarim kesin ama yok henuz

Oyla:
Üst Alt