Rom Mi Max 2 BootleggersROM-PİE 4.3 Stable-(9.0)Unshishufied-Unofficial-25/09/2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Yeniden aosp dönemi açılıyor.
Vatana millete hayırlı olsun:D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocalarım xda forumda yeni bir rom paylaşımı gördüm. MIUI Tabanlı android 8.1.0 rom. Mi Max3'den portlanmis. Denemeye değer mi sizce?
Biraz meşakkatli kurulumu ve aosp Oreo da bulunan hatalar bu romda da mevcut (ses ayarı,kamera hatası gibi) ama deneyip gözlemlemek sizin elinizde tabiki,yüklemeye değer mi ? bence değmez.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Yeniden aosp dönemi açılıyor.
Vatana millete hayırlı olsun:D

Hocalarım xda forumda yeni bir rom paylaşımı gördüm. MIUI Tabanlı android 8.1.0 rom. Mi Max3'den portlanmis. Denemeye değer mi sizce?
Rom daha çok yeni, bence bırakın gelistirsinler hocam. Daha kararsızdir muhtemelen. Ayrıca miui tabanlı olduğu için yeniliklerin çoğu Android sürümden bağımsız çoğu telefon için getiriliyor. O yüzden pek bir farklılık bulacağınızı düşünmüyorum. Ama başlangıç için iyi umarım geliştirip farklı birşeylerde denerler. Tek anlamadığım şey redmi 5 plus gibi ile batarya ve boyut hariç herşeyi ile birebir aynı olan cihazdan port etmek varken üst segmentten bir cihazı niye tercih etmiş tuhaf.

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Rom daha çok yeni, bence bırakın gelistirsinler hocam. Daha kararsızdir muhtemelen. Ayrıca miui tabanlı olduğu için yeniliklerin çoğu Android sürümden bağımsız çoğu telefon için getiriliyor. O yüzden pek bir farklılık bulacağınızı düşünmüyorum. Ama başlangıç için iyi umarım geliştirip farklı birşeylerde denerler. Tek anlamadığım şey redmi 5 plus gibi ile batarya ve boyut hariç herşeyi ile birebir aynı olan cihazdan port etmek varken üst segmentten bir cihazı niye tercih etmiş tuhaf.
Orasını bende pek anlamış değilim hocam ama olsun yinede bir gelişme var ortada güzel birşey bu.
Ha bu arada dediğim romda MIUI hesabı oturum açma bölümü gecilmiyormus.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
BootleggersROM-Pie4oxygen.4.1-Stable-Unofficial-20190519

Konu başlığı güncellendi,link eklendi.İyi forumlar..
Rom test edildi, rahatlıkla yükleyebilirsiniz..

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
BootleggersROM-Pie4oxygen.4.1-Stable-Unofficial-20190519

Konu başlığı güncellendi,link eklendi.İyi forumlar..
Rom test edildi, rahatlıkla yükleyebilirsiniz..

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
İniyor şuan birazdan yazarım deneyimlerimi. Cohci52 hocam emeğinize sağlık sağlık...

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
İniyor şuan birazdan yazarım deneyimlerimi. Cohci52 hocam emeğinize sağlık sağlık...
Teşekkürler,yükledim bende bir sıkıntı yok şimdilik bakalım

Mi Max 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Ben 1 aydır kullanıyorum 04 29 sürümü gayet iyiydi. Evet yeni sürüme yükselttim açıldı herhangi bir sorun gözükmüyor.

Hep yazacam yazacam diyorum şimdi yazayım son 2 aydır bataryam % 80 e çok çabuk iniyor ekran süresi normal kullanımda 33 dk ile 1 saat arasında değişiyor ama sonrası normal iniyor % 30 % 80 arası 4 ila 5 saat ekran süresi alıyorum. Romla alakalı değil diğer bir çok Miui romlar dahil denedim sonuç aynı. Birde telefon boştayken saatte ortalama % 3 boşalıyor arkada çalışan herhangi bir program gözükmüyor.Tavsiye öneri çözüm olan ?

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Ben 1 aydır kullanıyorum 04 29 sürümü gayet iyiydi. Evet yeni sürüme yükselttim açıldı herhangi bir sorun gözükmüyor.

Hep yazacam yazacam diyorum şimdi yazayım son 2 aydır bataryam % 80 e çok çabuk iniyor ekran süresi normal kullanımda 33 dk ile 1 saat arasında değişiyor ama sonrası normal iniyor % 30 % 80 arası 4 ila 5 saat ekran süresi alıyorum. Romla alakalı değil diğer bir çok Miui romlar dahil denedim sonuç aynı. Birde telefon boştayken saatte ortalama % 3 boşalıyor arkada çalışan herhangi bir program gözükmüyor.Tavsiye öneri çözüm olan ?
Mi flash ile sıfırdan rom kurup tekrar test edin hocam.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Cochi hocamın tavsiyesi ile bende temiz kurulum yaptım. Benim sorunum pil konusunda değildi ama yine de pile de etkili oldu. Temiz kurulum yapmak gerçekten işe yarayabilir.
Edit: gerçi ben mi flash ile değil twrp ile telefon belleğini de temizleyerek kurulum yaptım

Mi flash ile sıfırdan rom kurup tekrar test edin hocam.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190520-003524_Ayarlar.png
    Screenshot_20190520-003524_Ayarlar.png
    104,2 KB · Görüntüleme: 19

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Cochi hocamın tavsiyesi ile bende temiz kurulum yaptım. Benim sorunum pil konusunda değildi ama yine de pile de etkili oldu. Temiz kurulum yapmak gerçekten işe yarayabilir.
8 saatmi yazıyor benmi yanlis görüyorum :D
Maşallah. .rom hakkında yorumunuz nedir hocam ?

Ve en önemli soru eko ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt