Yardım Mi Max 2 3,5mm Kulaklık Çıkışı

• Konbuyu başlatan Tncy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 450

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
DotOs 29.04.2019
Telefon Modeli
Mi Max 2
Bootloader Kilidi
Açık
3,5mm kulaklık girişinde kulaklık takınca tutunmuyor ve kendi kendine çıkıyor. Birden oldu. Bence istemsiz bir hatam sonucu oldu ama garantiye versem garanti dışı olur mu?
Evet hoperlörde cızırtı yapıyor şu an. Neler oluyor?

Son düzenleme:

09fr15

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
3
Benim benzer bir sorun note 4x kullanırken başıma gelmişti evo garantiliydi gonderdim sorunsuz hallettiler garanti kapsamında. bende de jak girisi yerinden hemen çıkıyordu çıkarınca takılı gözüküyordu falan genel xiaomi lerde jak sorunu var yeni note 6 pro aldım hemen bozulacakmış hissi veriyor.

Oyla:

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Hocam öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Aynı sorun bende de hemde ikiside Allah'tan evde Bluetooth kulaklık vardı da ilk sorunu çözdük. Ama 2nci sorun bir türlü çözemedim yazılımsal mı yoksa donanım mı. Aosp romlar da cızırtı sorunu yüksek oranda yok oluyor ama MIUI de devam ediyor. Umarım yazılımsaldir.
Tekrardan geçmiş olsun.

Oyla:

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Hocam öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Aynı sorun bende de hemde ikiside Allah'tan evde Bluetooth kulaklık vardı da ilk sorunu çözdük. Ama 2nci sorun bir türlü çözemedim yazılımsal mı yoksa donanım mı. Aosp romlar da cızırtı sorunu yüksek oranda yok oluyor ama MIUI de devam ediyor. Umarım yazılımsaldir.
Tekrardan geçmiş olsun.
DotOsdaki dengeliyiciyle 2.sorunu hallettim hocam. Zaten eylül 2019da yeni telefon alıcam.

Oyla:

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Şimdiden hayırlı olsun hocam telefonunuz. Hangi telefonu alıyorsunuz.
Karar vermedim hocam ona. Xiaomi 2.700 altı amiral gemisi üretmesse başka markalara kayıcağım. Huawei az ihtimal düşünüyorum. İstediğim markalar şu anlık meizu, zte nubia. En çok istediğim ise oneplus serisi.

Oyla:

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Karar vermedim hocam ona. Xiaomi 2.700 altı amiral gemisi üretmesse başka markalara kayıcağım. Huawei az ihtimal düşünüyorum. İstediğim markalar şu anlık meizu, zte nubia. En çok istediğim ise oneplus serisi.
Oneplus 6 serisi çok sevilen bir seri hocam. Vivo da çok güzel telefonlar yapıyor bakmanızı tavsiye ederim.

Oyla:

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Oneplus 6 serisi çok sevilen bir seri hocam. Vivo da çok güzel telefonlar yapıyor bakmanızı tavsiye ederim.
Vivoya çok güvenmiyorum. Donanım dışı birşeyi yok gibi geliyor bana. Çok da araştırmadım vivoyu. Tokatta satılan Samsung Apple Huawei Xiaomi ZTE satılıyor. Oneplusu bir şekilde getirtirim. Ama vivo tam olarak türkiyeye girmedi.

Oyla:

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Vivoya çok güvenmiyorum. Donanım dışı birşeyi yok gibi geliyor bana. Çok da araştırmadım vivoyu. Tokatta satılan Samsung Apple Huawei Xiaomi ZTE satılıyor. Oneplusu bir şekilde getirtirim. Ama vivo tam olarak türkiyeye girmedi.
Karar sizin hocam saygı duyarım. Ama siz yinede vivo'ya bakın derim.

Oyla:
Üst Alt