Çözüldü mi kumanda

VolkanTurkut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
VolkanTURKUT
Cihazım
Redmi Note 5A P
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Cihazım redmi note 7 mi kumanda da GPS yi açtığım zamanda hep ABD diyor ve hiç değişmiyor nasıl çözüm bulabilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ben de de endonozya gözüküyor çözüm arıyorum ama gelecek güncellemelerle fix lerler umarım

atomtr2017

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
İPHONE 4S
Konular
0
Mi 7 de D-Smart kullanmak için önce iki mi remote uygulamasini kurun gpsinizi açın ve ana menüden hangi televizyona sahipseniz bendeki (Samsung) TV kumandanizi ayarlayın. Sonra ana menüye gelerek sağ üstteki TV kısmına basın üstteki menüde TV yanında (+) işareti var tıklayın arama menüsünden Dsmart diye arayın sonrası TV ile aynı olacak. D-Smart alıcının markası humax diğerleri için olur mu deneyen sonuçları yazsın

ngn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ngn
Cihazım
xiaomi
Konular
0
ben evdeki tv ile uydu alıcısını ekleyebildim. ama sonradan başka bir tv eklemek istersem yeni oda kurmak zorunda kalıyorum.
aynı oda içerisinde birden fazla aygıt kuramıyor muyuz.

mdkmdk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Peel mi remote de indirdim fakat next uydu yok. Universal de yok. Next uydu cihazını redmi note 8 pro telefonuma nasıl tanitabilirim

ehmed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ehmed
Cihazım
Mi5
Konular
2
Global rom'da direk kumandayı yüzde yüz tüm fonksiyonları ile çalıştıran uygulama, eu romda çalışmıyor 4 tuş denemesinde kapatıyor ama kumandayı ekleyince bu sefer ses ve diğer fonksiyonlar çalışmıyor... Mi peel remote de indirdim çare yok. Ne yapılır bu durumda?

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
değerli dostlar mi note 3 global rom yüklü mi kumandada türkiyedeki uydu alıcılardan hiçbiri yok sizler nasıl hallettiniz
Arkadaşım goole play de SURE isimli kumanda var herşey full onu kullanabilirsin...

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Global rom'da direk kumandayı yüzde yüz tüm fonksiyonları ile çalıştıran uygulama, eu romda çalışmıyor 4 tuş denemesinde kapatıyor ama kumandayı ekleyince bu sefer ses ve diğer fonksiyonlar çalışmıyor... Mi peel remote de indirdim çare yok. Ne yapılır bu durumda?
Bu durum yuzunden eu dan hindistan stock roma gectim. Stock romla gelen kumanda uygulamasi sorunsuz calisiyor ama guncelleyince bozuluyor. Su an guncellemeden kullaniyorum.

errenius

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
Tivibu Vestel için uydu alıcılardan A1

ehmed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ehmed
Cihazım
Mi5
Konular
2
Bu durum yuzunden eu dan hindistan stock roma gectim. Stock romla gelen kumanda uygulamasi sorunsuz calisiyor ama guncelleyince bozuluyor. Su an guncellemeden kullaniyorum.
Aslında onun apksini upload etsen yada sürümünü bize yazsan iyi olur

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Aslında onun apksini upload etsen yada sürümünü bize yazsan iyi olur
Redmi Note 8 stock romdaki versiyon 5.8.0m redmi note 9s stock romda 5.9.0. Apk olarak da denemistim malesef guncelleyince bozuluyor.

Üst Alt