Sohbet Mi kilit açma başvurusu yaptıktan sonra kayıt süresi doldu

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
unlocktool ile de telefonumda kayıtlı olan mi hesabna erişemediğim için yeni hesap açtım ama hiç bir işlem yapamıyorum :(
Bootloader kilidini açabilmeniz için telefonunuzda kayıtlı olan Mi Hesabına erişmeniz gerekli. Farklı bir mi hesabı ile açamazsınız.

murat046

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
aynen :( teşekkür ederim ücretli bölümünde zenex diye bi arkadaş var ona yazdım şimdi açılabileceğini söylüyo bakalım inşallah olu teşekkür ederim

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
başvuru nerden yapılıyor benim telefonum this device is locked ekranın da kaldı rom yüklemeye çalışıtım ama yüklenmiyor yardım edebilecek edemeeyecek herkeze teşekkürler
Geliştirici seçeneklerinden mi hesabıni ekleyip kilit açma durumunu aktifleştirmen gerek daha sonra 7 gün bekleyip mi unlock programından kilit başvurusu yapman gerek

murat046

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Geliştirici seçeneklerinden mi hesabıni ekleyip kilit açma durumunu aktifleştirmen gerek daha sonra 7 gün bekleyip mi unlock programından kilit başvurusu yapman gerek
tamam da telefon açılmıyoki daha önce format attım mi hesabı açıkken

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
tamam da telefon açılmıyoki daha önce format attım mi hesabı açıkken
Eğer kilit başvurusu yaptıysan ve 7 gün geçtiyse bazı cihazlarda mi hesabı açıkken format atsan dahi 7 gün sonra mi unlock programını kullanarak kilit acilabiliyor bende olmuştu. fastboot moduna alabiliyorsan ve başvuru üzerinden 7 gün geçtiyse dene istersen

Üst Alt