Yardım Mi home bildirim gelmiyor

• Konbuyu başlatan Feelu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 3K

Feelu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaam
Cihazım
Mi mix2
Konular
2
herkese merhabalar

yaklaşık 2 haftadır mi home uygulamasında bildirim gelmiyor özellikle alarm bildirimleri.
8.5 ve 9.1 romlarını yüklememe rağmen üstesinde gelemedim , hiçbir bildirim düşmüyor aynı durumda olan arkadaşlar varmı ,

cuins

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahmut
Cihazım
Mi 6
Konular
0
herkese merhabalar

yaklaşık 2 haftadır mi home uygulamasında bildirim gelmiyor özellikle alarm bildirimleri.
8.5 ve 9.1 romlarını yüklememe rağmen üstesinde gelemedim , hiçbir bildirim düşmüyor aynı durumda olan arkadaşlar varmı ,
Bendede aynı durum var ama benim telefonda tema kaynaklı sorun çıkınca format atmak zorunda kaldım 2 hafta oluyor. Sonrasında mi home u tekrar kurdum kullanıcı girişi yaptım ve cihazlar geldi ancak hiç bir şekilde bildirim gelmiyor hiç bir cihazdan. Ancak sabah garip bir şekilde bi kapı açılınca bildirim geldi ama sonrasında yine gelmiyor. Silip tekrar kurmayı düşünüyorum ama getway çok zor tanıtılmıştı yine aynı sorunla karşılaşmaktan korkuyorum. Siz cihazları kaldırıp tekrar tanıtmayı denedinizmi

Oyla:

Feelu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaam
Cihazım
Mi mix2
Konular
2
Bendede aynı durum var ama benim telefonda tema kaynaklı sorun çıkınca format atmak zorunda kaldım 2 hafta oluyor. Sonrasında mi home u tekrar kurdum kullanıcı girişi yaptım ve cihazlar geldi ancak hiç bir şekilde bildirim gelmiyor hiç bir cihazdan. Ancak sabah garip bir şekilde bi kapı açılınca bildirim geldi ama sonrasında yine gelmiyor. Silip tekrar kurmayı düşünüyorum ama getway çok zor tanıtılmıştı yine aynı sorunla karşılaşmaktan korkuyorum. Siz cihazları kaldırıp tekrar tanıtmayı denedinizmi
Telefona 7.1 ve 8 romları tekrar kurdum.
Bütün cihazlara en az 5 defa reset attım.
Mi home sürümlerinin en az 10 farklı verisonunu kurdum ama nafile bi geliyor sonra kesiliyor. Denemediğim batarya ayarı izin ayarı bildirim ayarı kalmadı... Sonuç aynı bildirmler gelmiyor :)

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Suyaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Yakında Mix
Konular
0
Konu güncel, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Çözüm hakkında fikri olan var mı? Mi Home sunucu Mainland China bildirim gelmiyor.

Oyla:
Üst Alt