Yardım Mi hesabının kilitli kalma süresi nedir?

1024byte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi
Cihazım
mi mix 2
Konular
4
herkese merhaba, kısa bir süre önce hesabımla ilgili sorun yaşamıştım. Hesabımı kurtardım ama 2 gündür aşağıdaki mesajı alıyorum. şifrem yanlış olduğunda yanlış diyor, doğrusunu girdiğimde ise bu uyarıyı veriyor. Sorum şu bekleme sürem kaç gün? bunun gibi bir durumla karşılaşan oldu mu? Yardımlarınızı rica ediyorum.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Max 1 hafta bekletir daha uzun süre aynı hatayı alırsanız muhtemelen hesap ile ilgili bir sorun vardır yeni hesap açarak çözebilirsin.

Oyla:

1024byte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi
Cihazım
mi mix 2
Konular
4
Max 1 hafta bekletir daha uzun süre aynı hatayı alırsanız muhtemelen hesap ile ilgili bir sorun vardır yeni hesap açarak çözebilirsin.
çözüm bu değil Malezya ve global ekiple konuyu görüştüm. bana zaman veremediler. hesabımı kurtardım. ama bekleme süresiyle ilgili cevap vermiyorlar. ayrıca yeni hesabı açmam mümkün değil zira tüm yedeklerim burada. hem istesem de telefondan kaldırmam gerekli bu hesabı ve sürekli erişim engellendiği için bu seçeneği de gerçekleştiremiyorum. telefondan denediğimde aşağıdaki uyarıyı alıyorum.

[doublepost=1528113531,1527864673][/doublepost]cevap verebilecek kimse yok mu?
[doublepost=1528185199][/doublepost]takip ediyorum. Tüm yolları deneyeceğim. Kendim bulup en kısa sürede neler yapmamız gerektiğini öğreneceğim. bekleyin.

Oyla:
Üst Alt