Yardım Mi Hesabımı Silemiyorum!

DorukCR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semsi
Cihazım
10T PRO
Konular
4
Merhabalar, Mi 10T Pro 256GB Apollo Kullanıcısıyım.

Cihazımın BL kilidini açmak istedim. Süreyi beklemek için Mi hesabımı sildim ve sorunsuz olması için cihaza format atıp yeni bir mi hesabı açıp denemek istedim.
Ancak Mi Hesabımı silerken uyarı verdi. Mi Credit uygulamasından dolayı silemezsiniz diyor. Daha önce Nasıl bişey bu diyerek giriş yapmıştım ama kredi falan almadım
uygulamadan. Yani neymiş herşey'e burun sokmak iyi değil. Bu Konu da yardım istiyorum :(

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Sizde mi credit uygullmasını kkaldırın
XiaomiADBFastbootTools.jar bunu indirin telefondan usb hata ayıklamayı açın ve cihazı pc ye bağlayın sonra kaldırınız

Link

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
DorukCR, Dünkü konunuzda halletmistiniz ?

Açılmaz ise bu linkten destek alabilirsiniz..

DorukCR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semsi
Cihazım
10T PRO
Konular
4
DorukCR, Dünkü konunuzda halletmistiniz ?

Açılmaz ise bu linkten destek alabilirsiniz..

Halledemedim aslın da, 26 gün süre verdi. Bende kurculadım biraz çünkü 13 günüm kaldı cihazın şebekesinin gitmesine. O yüzden birşeyler deniyodum mi hesabım başka arkadaşın numarasına açmıştım çünkü kendi hattıma hesap ekleyemiyorum. O yüzden arkadaşın hattından hesap açtım ama hesabı program hatasından dolayı denerken kaldırdım telefondan. Süre sıfırlanacak sanırsam tekrardan ama problem değil, 2 aylık geçici artırır yine hallederim. Kendi numaram üzerin de olan hesabı kurtarabilmek için ise silmek için ise Mi credit hesabını komple silmem gerekiyor o yüzden açtım konuyu :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sizde mi credit uygullmasını kkaldırın
XiaomiADBFastbootTools.jar bunu indirin telefondan usb hata ayıklamayı açın ve cihazı pc ye bağlayın sonra kaldırınız

Link
Mi Credit hesabı da silinmiş olur mu yoksa uygulaması mı silinir acaba. Çünkü mi Credit hesabını silin diyor ama silme gibi bi özellik yok. Mail attım destek birimine, umarım silerler.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Halledemedim aslın da, 26 gün süre verdi. Bende kurculadım biraz çünkü 13 günüm kaldı cihazın şebekesinin gitmesine. O yüzden birşeyler deniyodum mi hesabım başka arkadaşın numarasına açmıştım çünkü kendi hattıma hesap ekleyemiyorum. O yüzden arkadaşın hattından hesap açtım ama hesabı program hatasından dolayı denerken kaldırdım telefondan. Süre sıfırlanacak sanırsam tekrardan ama problem değil, 2 aylık geçici artırır yine hallederim. Kendi numaram üzerin de olan hesabı kurtarabilmek için ise silmek için ise Mi credit hesabını komple silmem gerekiyor o yüzden açtım konuyu :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi Credit hesabı da silinmiş olur mu yoksa uygulaması mı silinir acaba. Çünkü mi Credit hesabını silin diyor ama silme gibi bi özellik yok. Mail attım destek birimine, umarım silerler.
Hesapta silinir düşünüyorum denemkten zarar gelmez endişe etmeyin geri yükleyebilirsiniz programda

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
DorukCR, öyle çok kurcaladınız ki sanırım süre tekrar uzayacak.
Bl başvurusundan sonra yapılan her müdahale sürenin uzamasına sebep oluyor.

Üst Alt