Yardım Mi hesabıma giremiyorum!!!

cerenemre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ceren
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Mi hesabı uygulamasına girdiğimde veya herhangi bi mi uygulamasına girdiğimde otomatik olarak cihaz güvenlik bilgileri alınıyor diyor ve cihazı bul durumu kontrol edilemedi diye hata veriyor.Manuel olarak oturum açamıyorum.Sıkıntı nedir?Ne yapmalıyım ?

taylic

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
taylan
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
bugün telefona miflash ile rom attım daha 2 saat önce falan bi eski roma geçtim kurulumu yaparken aynı sorun benimde başıma geldi.
twrp yedeği ile ben şimdilik cözdüm olayı normal şekilde kullanıyorum ancak mi hesabına hiç dokunmadım neyseki alınmış yedeğim vardı kurtuldum serverlar duzelene kadar hıc dokunmadan kullanacagım boyle.
Nasıl çözdünüz hocam?

Oyla:

Murat ateş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muray
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
Mi hesabi acamiyorum açacağım zmn
Cihaz güvenlik bilgileri kontrol edilemedi dio

Oyla:

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Aynı sorunu ben de yaşıyorum şu an. Yeni kurulum yaparken cihaz kilitli bir şekilde kaldı.

Oyla:

Ali Üstündağ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi 8 se
Konular
0
Mi hesabıma girmek istiyorum ancak hesaba girince şifre istiyor bana gelen şifre 4 haneli fakat istenilen şifre 8 ile 16 haneli olması gerekiyormuş ne kadar denedim olmadı hesaba giremedim

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Mi hesabıma girmek istiyorum ancak hesaba girince şifre istiyor bana gelen şifre 4 haneli fakat istenilen şifre 8 ile 16 haneli olması gerekiyormuş ne kadar denedim olmadı hesaba giremedim
Mi ID numaranızı kontrol edin. Sizin ID ise bir PC'de girmeyi deneyin. Gerekirse şifremi unuttum ile yeni şifre belirleyip öyle deneyin.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

beydasecem1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
beyda
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim couldn't verify mi account id. can't connect to network hatası çıkıyor. cihazım internete bağlı ve şifremin doğru olduğundan eminim.

Oyla:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim couldn't verify mi account id. can't connect to network hatası çıkıyor. cihazım internete bağlı ve şifremin doğru olduğundan eminim.
Bilgisayar üzerinden adresine girin burada şifrenizi değiştirip cihaz üzerinde tekrar deneyin. Xiaomi cihazlarda bazen bunu yapıyor doğru olan şifreyi kabul etmeyebiliyor.

Oyla:

beydasecem1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
beyda
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
Bilgisayar üzerinden adresine girin burada şifrenizi değiştirip cihaz üzerinde tekrar deneyin. Xiaomi cihazlarda bazen bunu yapıyor doğru olan şifreyi kabul etmeyebiliyor.

çok teşekkür ederim ama farklı bir ağa bağlanıp denediğimde başardıım çoook mutluyum:)))))))))))))))))))))))))))))9

Oyla:

Beyza.kinik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Beyza
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Hocam çok basit olacak ama cihazınızın internet bağlantısı var değil mi? Wifi veya mobil veri üzerinden bağlanıyor musunuz yani?
Hocam bende de giriş yapılmıyor. İnternet üzerinden giriş sağlanıyor fakat telefon üzerinde wifi den giriş yapmaya çalıştıgimda "hata bağlanilmiyor" diyor. Sifremde doğru. Ne yapmam gerekiyor bilemedim

Oyla:
Üst Alt