Yardım Mi hesabıma giremiyorum!!!

cerenemre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ceren
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Mi hesabı uygulamasına girdiğimde veya herhangi bi mi uygulamasına girdiğimde otomatik olarak cihaz güvenlik bilgileri alınıyor diyor ve cihazı bul durumu kontrol edilemedi diye hata veriyor.Manuel olarak oturum açamıyorum.Sıkıntı nedir?Ne yapmalıyım ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Mi hesabı uygulamasına girdiğimde veya herhangi bi mi uygulamasına girdiğimde otomatik olarak cihaz güvenlik bilgileri alınıyor diyor ve cihazı bul durumu kontrol edilemedi diye hata veriyor.Manuel olarak oturum açamıyorum.Sıkıntı nedir?Ne yapmalıyım ?
Aşağıdaki linke PC üzerinden giriş yaparak, profil bilgilerinizi kontrol edip, gerekli alanları doldurduktan sonra tekrar dener misiniz.

Oyla:

cerenemre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ceren
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşağıdaki linke PC üzerinden giriş yaparak, profil bilgilerinizi kontrol edip, gerekli alanları doldurduktan sonra tekrar dener misiniz.

bilgisayardan girdiğimde hesabıma giriş yapabiliyorum.ama telefondan girdiğimde daha kullanıcı adı ve şifremi girmeye kalmadan otomatik olarak cihazı bul durumu çıkıyor kendi kendine.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
bilgisayardan girdiğimde hesabıma giriş yapabiliyorum.ama telefondan girdiğimde daha kullanıcı adı ve şifremi girmeye kalmadan otomatik olarak cihazı bul durumu çıkıyor kendi kendine.
Telefon üzerinden veya aşağıdaki linkten "Cihaz Bul" durumunu kapatır mısınız.

Oyla:

cerenemre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ceren
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Telefon üzerinden veya aşağıdaki linkten "Cihaz Bul" durumunu kapatır mısınız.

no devices çıkıyor.Mi clouda bağlı cihaz yok diyor. İşin garibi hem bu özellik açık değil hemde halen aynı sorunla karşılaşıyorum. Miui 9 geldiğinde düzelme ihtimali nedir ?

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
no devices çıkıyor.Mi clouda bağlı cihaz yok diyor. İşin garibi hem bu özellik açık değil hemde halen aynı sorunla karşılaşıyorum. Miui 9 geldiğinde düzelme ihtimali nedir ?
O zaman 2 ihtimal var hesabınızı ile ilgili bir sorun yada kullandığınız rom ile ilgili. Hesap ile ilgili ise Miui9 gelse bile düzelmez.

Oyla:

cerenemre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ceren
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
O zaman 2 ihtimal var hesabınızı ile ilgili bir sorun yada kullandığınız rom ile ilgili. Hesap ile ilgili ise Miui9 gelse bile düzelmez.

Rom ile ilgiliyse peki düzelme ihtimali nedir ? Telefonumu garantiye yolladıktan sonra bu durumla karşılaştım ve o kadar çok oyaladılar ki artık göndermek istemiyorum açıkçası.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Rom ile ilgiliyse peki düzelme ihtimali nedir ? Telefonumu garantiye yolladıktan sonra bu durumla karşılaştım ve o kadar çok oyaladılar ki artık göndermek istemiyorum açıkçası.
Garantiye göndermeden önce böyle bir sıkıntınız yok ise, yüklenen romdan kaynaklı olduğu aşikar. O zaman beklemenizi tavsiye ederim, eğer beklemek istemiyorsanız gerekli bilgilere de sahipseniz kendiniz temiz bir kurulum yaparak düzeltebilirsiniz.

Rehber - Güncelleme Almayan Yurtiçi Mi5'lere Orijinal ROM Yüklenmesi

Oyla:
Üst Alt