Yardım Mi hesabı

Kaderi Berbat Merdo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MERT
Cihazım
note 9 pro
Konular
1
Arkadaşlar cihazıma rom attım cihaz kilitli dedi açılınca mi hesabı var hesap sahibine iletişimim yok bunu nasıl açabilirim
Ücretli olursa tahmini ne kadar ücretsiz kendim yapabilirsem nasıl yaparım birisi yardım etsin rica ediyorum lütfen

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Samsungta bir ara buna benzer bir olay olmuştu arkadaşta! By pass denen bir yöntem vardı! Ama xiaomi de varmıdır bilemem cihaz modelini bir youtube yaz ardına da bypass falan yaz belki bir yolu vardır. Faturası olursa tabi daha iyi olur senin için

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Forum teknisyenlerine sorabilirsiniz hocam ama ücretlerin düşük olacağını hiç sanmıyorum.

Kaderi Berbat Merdo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MERT
Cihazım
note 9 pro
Konular
1
Samsungta bir ara buna benzer bir olay olmuştu arkadaşta! By pass denen bir yöntem vardı! Ama xiaomi de varmıdır bilemem cihaz modelini bir youtube yaz ardına da bypass falan yaz belki bir yolu vardır. Faturası olursa tabi daha iyi olur senin için
aga cihaz yurt dışı

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Fastboot rom mu attınız recovery mi? TWRP veya farklı bir recovery yüklüyse ve MIUI şart değil derseniz AOSP bir rom kurup geçin hocam. TWRP yok veya MIUI olsun derseniz de ücretli onarımlar bölümüne göz atabilirsiniz, cihaz çalıntı modunda değilse sunucudan kaldırma işlemi yapılıyor bildiğim kadarıyla.

Kaderi Berbat Merdo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MERT
Cihazım
note 9 pro
Konular
1
fast boot rom attım miuı şart değil

Fastboot rom mu attınız recovery mi? TWRP veya farklı bir recovery yüklüyse ve MIUI şart değil derseniz AOSP bir rom kurup geçin hocam. TWRP yok veya MIUI olsun derseniz de ücretli onarımlar bölümüne göz atabilirsiniz, cihaz çalıntı modunda değilse sunucudan kaldırma işlemi yapılıyor bildiğim kadarıyla.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
BL kilidini kapatmadıysanız ve yüklü değilse bir recovery kurup AOSP bir roma geçebilirsiniz o zaman. Recovery olarak Note 9 Pro için OrangeFox güncel bildiğim kadarıyla, indirebilirsiniz. Forumda veya dışarıda cihazınız için AOSP romları araştırın. Yardım lazım olursa yazın adımlarıyla yardımcı olmaya çalışırız. Cihazınıza uyumlu romları Joyeuse ve Miatoll adı altında bulabilirsiniz. Bilinen AOSP romlardan birkaçı NusantaraProject, PixelExperience, Evolution X, LineageOS ve dahası da var tabi, beğendiğinizi kurabilirsiniz.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Twrp at custom rom kur, ardından tekrardan MIUI kur. Bu parasız yöntem. Paralı yöntem için de ücretli onarımlar kısmından destek alabilirsiniz.

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Twrp at custom rom kur, ardından tekrardan MIUI kur. Bu parasız yöntem. Paralı yöntem için de ücretli onarımlar kısmından destek alabilirsiniz.
Sanki o yöntem yemiyordu hocam. Ben hatırlıyorum kendimde öyle bişeyler... Böyle hayal meyal ama her aosp romdan sonra yine istiyordu miui romlar ama denenebilir. Yanlış değilsem internetim yoktu cdroid kurmuştum. Sonra miui tabanlı kurunca istemişti!

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Sanki o yöntem yemiyordu hocam. Ben hatırlıyorum kendimde öyle bişeyler... Böyle hayal meyal ama her aosp romdan sonra yine istiyordu miui romlar ama denenebilir. Yanlış değilsem internetim yoktu cdroid kurmuştum. Sonra miui tabanlı kurunca istemişti!
Değişkenlik gösteriyor.

Üst Alt