Yardım Mi hesabı "Kilit açılamadı. Oturum açılamıyo"r hatası

Umutcnclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umutcan Çeli
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilgim yok
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar,

Redmi Note 8 modelini kullanmaktayım.Cihazımı yeniden başlatırken bir anda ekranda cihaz kilitli şeklindde uyarı çıktığını görüntüledim.Daha sonrasında Wi-Fi bağlantısı yaparak cihazı etkinleştir kısmından Mi hesabı şifremi yazarak hesabımı etkinleştirmeye çalıştım ancak şifrem doğru olmasına rağmen ekranda "Kilit açılamadı,oturum açılamıyor" şeklinde bir uyarı ile karşılaştım.Daha sonra " " adresine giderek şifremi sıfırlayıp yeni şifremle tekrar giriş yapmak istedim ancak aynı hatayı aldım.Aynı şifre ile resmi Mİ sitesine giriş yapabiliyorum ancak telefonumun kilidini kaldıramıyorum.Problemin çözümü konusunda destek olabilecek var mı ?

Teşekkürler,
İyi forumlar.

ankaraxxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note 8
Konular
0
Ben çözüm bulamadım maalesef telefonu sıfırlamak zorunda kaldım. Ne yaptıysam bende giremedim her şey doğru olmasına rağmen.
Kesinlikle telefonu mi hesabına bağlamayın.
Mi hesapsız kullanın başka çözümü yok.
Bu soruna sebep olan şey mi hesabınızdan telefonun yetkilerinin kalkması yetki kalktığı zaman bu hatayı veriyor veya telefon dan mi hesabı ile ilgili uygulamaların silinmesinden kaynaklanıyor.
Bu nedenle dediğim gibi mi hesabına telefonu bağlamayın.
aynı sorunları bende yasadım bugun telefona gard reset attım ve su an telefon hıcbır sekılde acılmıyor

Oyla:

Maeflow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete
Cihazım
redmi 10s
Konular
1
dostum aynı hatayı bende alıyorum çözümünü bulabildin mi