Yardım Mi hesabı kaldırma

Mamika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Cihazı 6 ay önce İkinci el aldım. Ağırlaşmasından dolayı hard reset atmak istedim. Ama atınca ne göreyim mi hesabı istiyor ve bende satın alırken sormamıştım(şifreyi bilmiyorum). Bu mi hesabını nasıl kaldırabiliriz?

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Cihazı 6 ay önce İkinci el aldım. Ağırlaşmasından dolayı hard reset atmak istedim. Ama atınca ne göreyim mi hesabı istiyor ve bende satın alırken sormamıştım(şifreyi bilmiyorum). Bu mi hesabını nasıl kaldırabiliriz?
Ekran görüntüsünü atınız :) bakayım

Oyla:

AhmetAyyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacı Ahmet
Cihazım
Note 8 pro
Konular
3
Bl kilidi acik degilse nasil yapacak onlari ???
Valla açık değilse bunu yapamaz açık olması lazım onu da o Halledicek artık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu rom yükle wipe mount yap twrp den system root klasörüne gir system klasörüne gir orda. App klasörüne gir cloud service dosyasına tıkla APK yok sil üstüne basılı tutarak veya tıklayarak delete yap geri gel yine system root system klasöründe priv app var oraya gel find device klasörünü bul aynı işlemi yap cihazı ilk başlatma esnasında sım kartını çıkar ve wifi ye bağlama . Kurulum bitince takarsın eu beta ve eu mıuı 10 11 de işe yarar 12 de her telefonda olmayabilir, 12 istersen masikte işe yarıyor.
Kardeşim ikinci yol olarak da bl kilidin kapalı ise aosp tabanlı rom yükleyerek kullanabilirsin cihazı ilk yol bl kilidi açık olan cihazlar içindi . İkinci yolda da önerim pixel exprience . Ha şunu demeyi unuttum ilk yolu seçtikten sonra cloud servisleri doğru düzgün çalışmaz yani mi hesabından temalara kadar mi hesabı ile bağlantılı hiçbirşeyü kullanamazsın haberin olsun

Oyla:

Mamika

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Valla açık değilse bunu yapamaz açık olması lazım onu da o Halledicek artık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim ikinci yol olarak da bl kilidin kapalı ise aosp tabanlı rom yükleyerek kullanabilirsin cihazı ilk yol bl kilidi açık olan cihazlar içindi . İkinci yolda da önerim pixel exprience . Ha şunu demeyi unuttum ilk yolu seçtikten sonra cloud servisleri doğru düzgün çalışmaz yani mi hesabından temalara kadar mi hesabı ile bağlantılı hiçbirşeyü kullanamazsın haberin olsun
Bl kilidi kapalı ise aosp rom nasıl kurabilirhappy~~

Oyla:
Üst Alt