Rehber Mi Hesabı Kaldırma & Mi Hesap Kilidi Devre Dışı Bırakma

İbrahim.4733

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
7
Telefon rootlu ise system app remover yükleyip play storedan sonra da ordan kaldırın uygulamayı
Mi hesabı mi kaldiracz hocam anlamdm . Bide şöyle bişi var cihaz açılıyor ama yazı tipi ve duvar kağıdı değiştir vs orda kalıyor mi hesap durduruldu hatası veriyor ilerlemiyor play store açamıyorum yani

Didem iskender

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Didem
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
İyi günler telefonum sıfırlandıktan sonra mi hesabıma giriş yapıyorum fakat yapılmıyor kullanıcı adı veya şifre hatalı diyor ama ben onlardan eminim.Yeni hesap mı açmam gerek acaba?

Trkmhnds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
3
İyi günler telefonum sıfırlandıktan sonra mi hesabıma giriş yapıyorum fakat yapılmıyor kullanıcı adı veya şifre hatalı diyor ama ben onlardan eminim.Yeni hesap mı açmam gerek acaba?
Ben de aynı telefonu sıfırladıktan sonra bazen bu durumu yaşadım. Aynı hesaba yeni şifre alarak girmiştim bir keresinde.

whwwtbademci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
poco x3 pro
Konular
1
delete deyince hata veriyor bende silmiyor o ikiapk yı ne yaptımsa şu kilidi geçemedim rom yükledim mi flash ile yine cihaz kilitli uyarısı veriyor. :(

altcan 34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
altan
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Bu konuda, Mi Hesabı kilitlenmiş olan telefonumuzdan Mi Cloud ve Mi Account servislerini kaldırarak telefonumuzu kullanılabilir hale getirmeyi uygulamalı olarak anlatacağım. Bu işlemi bütün Xiaomi markalı telefonlarda uygulayabilirsiniz arkadaşlar. Benim uygulamalı anlatım için kullanmış olduğum cihaz Xiaomi Redmi Note 6 Pro arkadaşlar. Sizler Xiaomi Redmi ve herhangi bir Mi serisi telefonda bu işlemleri aynı şekilde yapıp telefonunuzu kullanabilirsiniz.

TWRP GEREKLİDİR.

Ana menüden advanced kısmına girip, file manager kısmına tıklıyoruz.
system_root > system > app klasörüne giriyoruz, cloudservice klasörü içerisindeki apk dosyasına tıklayıp delete ve confirm yapıyoruz arkadaşlar.
sonra geri çıkıp, up level ve tekrar up level yaparak, priv-app klasörü içerisindeki find deviceye tıklayıp içindeki apkyi delete diyip çubuğu yana kaydırıyoruz arkadaşlar.
Telefonu yeniden başlatıyoruz, ve mi hesabı kalkmış oluyor. Bu işlemi mi hesabınıza hiç bir şekilde erişemiyorsanız yapın. Aksi takdirde, herhangi bir erişim sağlayabilecek durumda iseniz, yapmayın.

NOT:
Telefona custom global rom attıktan sonra, misal miroom , miuipro ya da miui12 beta yükledikten sonra twrpten sistemi mount edip yukarıdaki işlemleri uygulayın. Herhangi bir rom olmayanlar yukarıdaki işlemi direkt olarak yapabilirler
sil diyorum hata veriyor

refi_aa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
refika
Cihazım
red mi 10
Konular
0
Bu konuda, Mi Hesabı kilitlenmiş olan telefonumuzdan Mi Cloud ve Mi Account servislerini kaldırarak telefonumuzu kullanılabilir hale getirmeyi uygulamalı olarak anlatacağım. Bu işlemi bütün Xiaomi markalı telefonlarda uygulayabilirsiniz arkadaşlar. Benim uygulamalı anlatım için kullanmış olduğum cihaz Xiaomi Redmi Note 6 Pro arkadaşlar. Sizler Xiaomi Redmi ve herhangi bir Mi serisi telefonda bu işlemleri aynı şekilde yapıp telefonunuzu kullanabilirsiniz.

TWRP GEREKLİDİR.

system_root > system > app klasörüne giriyoruz, cloudservice klasörü içerisindeki apk dosyasına tıklayıp delete ve confirm yapıyoruz arkadaşlar.
sonra geri çıkıp, up level ve tekrar up level yaparak, priv-app klasörü içerisindeki find deviceye tıklayıp içindeki apkyi delete diyip çubuğu yana kaydırıyoruz arkadaşlar.
Telefonu yeniden başlatıyoruz, ve mi hesabı kalkmış oluyor. Bu işlemi mi hesabınıza hiç bir şekilde erişemiyorsanız yapın. Aksi takdirde, herhangi bir erişim sağlayabilecek durumda iseniz, yapmayın.

NOT:
Telefona custom global rom attıktan sonra, misal miroom , miuipro ya da miui12 beta yükledikten sonra twrpten sistemi mount edip yukarıdaki işlemleri uygulayın. Herhangi bir rom olmayanlar yukarıdaki işlemi direkt olarak yapabilirler
telefonumu fabrika ayarlarına döndürmüştüm şimdi ekran kilidi ve email hatırlamadığm için giremiyorum yardım eder misinz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

TWRP GEREKLİDİR.

NOT:
?videolu anlatm varmıu

altcan 34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
altan
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Merhabalar ben şimdiki Xiaomi telefonumu satıp yeni bir Xiaomi alacağım bunun için eski telefonda kullandığım mi hesabını tamamen silmem mi gerekiyor yoksa sadece çıkış yapıp yeni telefonda tekrar oturum açsam olur mu?
helal olsun valla oldu ikinci el bir cihaz aldım rom attım mi hesabı cıktı sayende oldu tesekkurler

Suqar68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Redmini Note 9s
Konular
4
telefonumu fabrika ayarlarına döndürmüştüm şimdi ekran kilidi ve email hatırlamadığm için giremiyorum yardım eder misinz

?videolu anlatm varmıu

ROM OLUP OLMADIGINI NASIL ANLIYCAZ USTAM

Üst Alt