Yardım Mi Hesabı Hk.

combak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
mi5 prime
Konular
4
Mrblar, Mi hesabı oluşturdum, yanılmıyorsam icloud gibi birsey, çok gerek görmedim, oturumu kapatmak istediğimde hata verdi, sonra 8.1.4 yükledim bölgeyi hindistan seçerek. Sonra oturumu sorunsuz kapatabildim. Çok gerekli birsey midir Mi Hesabı, nedir?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Evet hocam i cloud gibi bir şey ancak sadece resim videoları değil uygulamaları, ayarları ve hatta ana ekran düzeini bile yedekleyebiliyorsunuz. Cihazı uzaktan bulup kilitleyebiliyorsunuz. gibi pek çok özelliği var. Oldukça faydalı bir özelliktir, eğer cihazınızda sorun yaşarsanız çok işinize yarar. Kullanmanızı tavsiye ederim. :)

Oyla:

.Hakan.1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
7
Evet hocam i cloud gibi bir şey ancak sadece resim videoları değil uygulamaları, ayarları ve hatta ana ekran düzeini bile yedekleyebiliyorsunuz. Cihazı uzaktan bulup kilitleyebiliyorsunuz. gibi pek çok özelliği var. Oldukça faydalı bir özelliktir, eğer cihazınızda sorun yaşarsanız çok işinize yarar. Kullanmanızı tavsiye ederim. :)
Kullanımı hakkında daha detaylı bilgi verirseniz memnun kalırız

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

combak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
mi5 prime
Konular
4
Çokkk teşekkür ederim

Oyla:

01mrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5 64GB
Meslek
Satınalma
Konular
2
Mi hesabımda oturum açamıyorum, bilgisayardan açabiliyorum, hatta telefon numaramı da hesaba ekledim.
ama telefondan hesabı açamıyorum "ağa bağlanamıyor" hatası veriyor. wifi den bağlı telefon ondan mı ki

Oyla:

combak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
mi5 prime
Konular
4
Mi hesabımda oturum açamıyorum, bilgisayardan açabiliyorum, hatta telefon numaramı da hesaba ekledim.
ama telefondan hesabı açamıyorum "ağa bağlanamıyor" hatası veriyor. wifi den bağlı telefon ondan mı ki
Mrblar, çok bilgim yok ama rom sürümün nedir? Bende de birkaç hata olmuştu 8.1.4 yükleyince düzeldi

Oyla:

01mrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5 64GB
Meslek
Satınalma
Konular
2
Global 8.1.2.
Biraz zorlayınca oldu, ilginçtir telefondan chorme açtım ve xiaomi account adresine girdim sadece ve tel hesaba giriş yaptı.

Oyla:

Kerem(kear)arikan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi redmi 6
Konular
0
Merhabalar telefonun xiaomi redmi 6 telefonumu sorunsuz kullaniyordum ve telefonu fabrika ayarlarina dondurmem gerekti mi gesavimin sifresini bilmedigim icin hard reset yoluyla sifirladim cihazimi simdi actim telefonu cihazin aktive olamsi gerekli diyor ve ben sifremi bilmiyorum sifremi telefon nunaram araciligiyla degistirdim yaziyorum ama hala( mi hesap kimliği doğrulanamadı. Ağa bağlanılamıyor)
hatasi veriyor ne yapmam gerekli telefon internete bagli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar telefonun xiaomi redmi 6 telefonumu sorunsuz kullaniyordum ve telefonu fabrika ayarlarina dondurmem gerekti mi gesavimin sifresini bilmedigim icin hard reset yoluyla sifirladim cihazimi simdi actim telefonu cihazin aktive olamsi gerekli diyor ve ben sifremi bilmiyorum sifremi telefon nunaram araciligiyla degistirdim yaziyorum ama hala( mi hesap kimliği doğrulanamadı. Ağa bağlanılamıyor)
Telefonu si anda acamiyorum

Telefonu si anda acamiyorum

Oyla:

Jpnsaru

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eda
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
0
merhaba ben de aynı sorunu yaiıyoprum telefonu resetledim, mi kullanıcı şifremi istedi ancak şifrem doğru olmasına rağmen yanlış diyor ve telefonu açamıyorum. yardımcı olabilecek kimse var mı

Oyla:
Üst Alt